Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Adamska 73 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
2. Marta Białek 37 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
3. Barbara BRYCH 7 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
4. Karolina Charkiewicz 33 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
5. Cecylia CIEŚLIK 27 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
6. Małgorzata Sadowska 100 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
7. Diana Dąbrowska-Mandrela 25 PIAST GLIWICE 02.05.1982
8. Paulina FERSTER 68 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
9. Patrycja Frystacka 36 RMKS RYBNIK 01.11.2003
10. Magdalena GAJOWNICZEK 92 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
11. Maria GAJÓWKA 82 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
12. Alicja GOCZAŁ 81 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
13. Zuzanna GODEK 85 KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003
14. Julia Gwóźdź 45 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
15. Liudmyla HAIDAI 99 Ukraina
16. Antonina Halemba 40 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
17. Wiktoria IZDEBSKA 62 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
18. Dominika JADCZAK 26 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
19. Anna JAKUBOWICZ 55 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
20. Zofia JANELLI 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
21. Weronika JANICKA 71 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
22. Aleksandra JARECKA 2 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
23. Karolina JASIONEK 64 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
24. Gabriela KAMIŃSKA 58 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
25. Ewa Kawencka 20 PIAST GLIWICE 06.01.2000
26. Olga KISIEL 75 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
27. Alicja KLASIK 5 RMKS RYBNIK 14.02.2004
28. Gloria KLUGHARDT 15 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
29. Katarzyna KNAPIK 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
30. Agata KNAPIK 51 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
31. Renata Knapik-Miazga 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
32. Marta Kobecka 56 AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
33. Antonina Korduła 79 RMKS RYBNIK 18.11.2005
34. Emilia Korkus 28 PIAST GLIWICE 18.12.2004
35. Wiktoria KRAKOWSKA 30 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
36. Marta KWAŚNIEWSKA 97 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
37. Anna KWIATKOWSKA 96 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
38. Marta LEŚNIEWSKA 52 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
39. Aneta Liczberska 41 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
40. Katarzyna Ligęza 70 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
41. Weronika ŁUSZCZ 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
42. PEREZ MACARENA CENTENERA 65 HISZPANIA
43. Julia Majchrzak 89 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
44. Angelika MARSZOŁEK 32 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
45. 86
46. Karolina MAZANEK 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
47. Marta MICHALCZYK 46 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
48. Olga MIZERA 21 KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
49. Patrycja MROCHEM 74 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
50. Karolina MROCHEM 93 AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
51. Anna MROSZCZAK 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
52. Daria NIEDZIAŁKOWSKA 78 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000
53. Oliwia OPOŃ 43 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
54. Maja Osadnik 42 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
55. Magdalena Pawłowska 9 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
56. Patrycja Pelon 47 UKS START OPOLE 21.02.2005
57. Helena PIEKARSKA 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
58. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL 3 AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
59. Anna POLIS 8 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
60. Kseniya POPOVA 67 Ukraina
61. Liliana Porwoł 90 RMKS RYBNIK 24.05.2006
62. 76
63. Veronica PRINA CERAI 66 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
64. Julia Przywara 98 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
65. Kamila PYTKA 12 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
66. Sara PYTKA 35 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
67. Patrycja RADWAN 48 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
68. Anna ROSKOSZ 31 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
69. Sonia RUP 61 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
70. Barbara RUTZ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
71. Anastasiia SAMKO 80 Ukraina
72. Yana SHEMYAKINA 87 Ukraina
73. Wiktoria SKRZYPCZAK 50 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
74. Sofia SLIUSAREVA 94 Ukraina
75. Anastasiia SPAS 83 Ukraina
76. Karolina STASZULONEK 44 PIAST GLIWICE 26.03.2002
77. Olga Strzelczyk 88 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
78. Zuzanna SULEJ 29 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
79. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 4 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
80. Katarzyna Szklar 49 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
81. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys 57 PIAST GLIWICE 10.11.1992
82. Karolina SZYMANOWSKA 19 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
83. Aleksandra SZYMAŃSKA 34 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
84. Anna Tatoj 53 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
85. Oliwia Tercjak 18 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
86. Natalia TOMASZEWSKA 39 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
87. Maryia Vysotskaya 95 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
88. Julia WERONIECKA 54 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
89. Anna WIECZOREK 24 PIAST GLIWICE 20.05.2003
90. Wiktoria WIERZBA 72 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 19.12.1999
91. Michalina WIERZBA 101 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 06.03.2002
92. Weronika Wiktor 91 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
93. Maria Wilanowska 77 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
94. Paulina WILASZEK 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
95. Agata WRÓBLEWSKA 69 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
96. Daryna ZABOLOTNA 63 Ukraina
97. Jagoda ZAGAŁA 13 PIAST GLIWICE 27.06.1994
98. Wiktoria ZAMACHOWSKA 23 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
99. Anastazja ZAZULAK 60 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
100. Anastasiia ZELENTSOVA 84 Ukraina
101. Kinga Zgryźniak 11 RMKS RYBNIK 22.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
2. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997 zakwalifikowano
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
4. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986 zakwalifikowano
5. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
6. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
7. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
8. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
9. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
10. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
11. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
12. Anastasiia SPAS Ukraina zakwalifikowano
13. Yana SHEMYAKINA Ukraina zakwalifikowano
14. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991 zakwalifikowano
15. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
16. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
17. Daryna ZABOLOTNA Ukraina zakwalifikowano
18. Sofia SLIUSAREVA Ukraina zakwalifikowano
19. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
20. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
21. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
22. Anastasiia SAMKO Ukraina zakwalifikowano
23. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
24. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
25. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
26. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
27. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
28. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
29. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
30. Anastasiia ZELENTSOVA Ukraina zakwalifikowano
31. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
31. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
33. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
33. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
35. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
36. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
37. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
38. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
39. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
40. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
41. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
42. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
43. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
44. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
45. Kseniya POPOVA Ukraina zakwalifikowano
46. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
46. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
48. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 zakwalifikowano
48. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 zakwalifikowano
50. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
51. zakwalifikowano
52. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
53. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995 zakwalifikowano
54. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
55. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
56. zakwalifikowano
57. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
58. Wiktoria WIERZBA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 19.12.1999 zakwalifikowano
59. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
60. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
61. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
62. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 zakwalifikowano
63. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
64. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
65. PEREZ MACARENA CENTENERA HISZPANIA zakwalifikowano
66. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
67. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
68. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
69. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
70. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
71. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
72. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
73. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
74. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
75. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
76. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
77. Daria NIEDZIAŁKOWSKA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000 zakwalifikowano
77. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
79. Marta Kobecka AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995 zakwalifikowano
80. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004 zakwalifikowano
81. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
82. Liudmyla HAIDAI Ukraina wyeliminowano
82. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 wyeliminowano
84. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
85. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 wyeliminowano
86. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 wyeliminowano
87. Michalina WIERZBA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 06.03.2002 wyeliminowano
88. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
89. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
90. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 wyeliminowano
91. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 wyeliminowano
92. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
93. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
94. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 wyeliminowano
95. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993 wyeliminowano
96. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 wyeliminowano
97. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano
98. Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000 wyeliminowano
99. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
100. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 wyeliminowano
101. Zuzanna GODEK KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
2. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
3. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
5. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
6. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
7. Yana SHEMYAKINA Ukraina
8. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
9. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
10. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
11. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
12. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
13. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
14. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
15. Daryna ZABOLOTNA Ukraina
16. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
17. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
18. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982
19. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
20. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
21. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
22. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
23. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
23. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
25. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
26. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
27. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
28. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
29. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
30. Kseniya POPOVA Ukraina
31. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
32. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
33. Anastasiia SPAS Ukraina
34. Sofia SLIUSAREVA Ukraina
35. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
36. Anastasiia SAMKO Ukraina
37. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
38. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
39. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
40. Anastasiia ZELENTSOVA Ukraina
41. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
41. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
43. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
44. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
45. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
46. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
47. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
48. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
49. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
49. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
51. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
52.
53. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992
54. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
55.
56. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
57. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
58. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
59. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
60. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
61. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
62. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
63. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
64. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
65. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
66. Wiktoria WIERZBA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 19.12.1999
67. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
68. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
69. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
70. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
71. PEREZ MACARENA CENTENERA HISZPANIA
72. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
73. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
74. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
75. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
76. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
77. Daria NIEDZIAŁKOWSKA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000
77. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
79. Marta Kobecka AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
80. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
81. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
82. Liudmyla HAIDAI Ukraina
82. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
84. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
85. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
86. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
87. Michalina WIERZBA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 06.03.2002
88. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
89. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
90. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
91. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
92. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
93. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
94. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
95. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
96. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
97. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
98. Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
99. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
100. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
101. Zuzanna GODEK KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy