Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2006-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
2. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Liliana PORWOŁ RMKS RYBNIK 24.05.2006
6. Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007
7. Magda RATYNA PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. Martyna MRÓZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
9. Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
10. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
11. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
12. Anna DAWIDOWICZ KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
13. Blanka MIELNICZEK PIAST GLIWICE 09.07.2007
14. Zuzanna JAROSZ T.S. GÓRNIK RADLIN 22.11.2006
15. Maryia VYSOTSKAYA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
16. Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
17. Aleksandra PERZ MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
18. Natalia BILIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
19. Emilia GAWIOR KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
20. Maja WUZIK RMKS RYBNIK 14.03.2006
21. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
22. Weronika GŁOWA AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
23. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
24. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
25. Lena ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
26. Iwona MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
27. Matylda MAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.01.2006
28. Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
29. Kinga SZYMCZAK AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007
30. Antonina BEDNAREK PIAST GLIWICE 14.06.2006
31. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
32. Zofia WISZ KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
33. Anna BILIŃSKA UKS START OPOLE 18.11.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
- Natalia BILIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 wyeliminowano
- Zofia WISZ KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 wyeliminowano
- Antonina BEDNAREK PIAST GLIWICE 14.06.2006 wyeliminowano
- Kinga SZYMCZAK AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007 wyeliminowano
- Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 wyeliminowano
- Matylda MAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.01.2006 wyeliminowano
- Iwona MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
- Lena ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 wyeliminowano
- Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- Weronika GŁOWA AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
- Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 wyeliminowano
- Maja WUZIK RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
- Emilia GAWIOR KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
- Aleksandra PERZ MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007 wyeliminowano
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 wyeliminowano
- Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 wyeliminowano
- Maryia VYSOTSKAYA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
- Zuzanna JAROSZ T.S. GÓRNIK RADLIN 22.11.2006 wyeliminowano
- Blanka MIELNICZEK PIAST GLIWICE 09.07.2007 wyeliminowano
- Anna DAWIDOWICZ KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 wyeliminowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006 wyeliminowano
- Martyna MRÓZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Magda RATYNA PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007 wyeliminowano
- Liliana PORWOŁ RMKS RYBNIK 24.05.2006 wyeliminowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- Anna BILIŃSKA UKS START OPOLE 18.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Natalia BILIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
- Aleksandra PERZ MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
- Zofia WISZ KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
- Antonina BEDNAREK PIAST GLIWICE 14.06.2006
- Kinga SZYMCZAK AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007
- Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
- Matylda MAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.01.2006
- Iwona MISIAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
- Lena ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
- Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
- Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
- Weronika GŁOWA AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
- Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
- Maja WUZIK RMKS RYBNIK 14.03.2006
- Emilia GAWIOR KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
- Anna BILIŃSKA UKS START OPOLE 18.11.2006
- Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
- Maryia VYSOTSKAYA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
- Zuzanna JAROSZ T.S. GÓRNIK RADLIN 22.11.2006
- Blanka MIELNICZEK PIAST GLIWICE 09.07.2007
- Anna DAWIDOWICZ KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
- Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
- Martyna MRÓZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Magda RATYNA PIAST GLIWICE 01.03.2007
- Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007
- Liliana PORWOŁ RMKS RYBNIK 24.05.2006
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy