Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia WĄTOR PKS MILENIUM SKAWINA 23.05.2008
2. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
3. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
4. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
5. Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
6. Amelia SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
7. Zofia SIERGIEJ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.11.2008
8. Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
9. Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
10. Zofia RADWAŃSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
11. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
12. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
13. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
14. Emilia SZCZYGIEŁ KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
15. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
16. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
17. Hanna DROZDOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
18. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
19. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
20. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
21. Alicja SKALNY UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
22. Aleksandra ZIELIŃSKA PKS MILENIUM SKAWINA 19.05.2009
23. Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
24. Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
25. Kamila GUSTA PIAST GLIWICE 02.09.2008
26. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
27. Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
28. Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
29. Nadia ROSTKOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
30. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
31. Maria ZAJĄC MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
32. Nina STANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
33. Wiktoria WILKOSZ KS OLIMP LUBIN 25.05.2009
34. Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
35. Judyta DUDEK MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
36. Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009
37. Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
38. Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008
39. Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
40. Aleksandra STAWARZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
41. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
42. Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
43. Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
44. Hanna MALINOWSKA KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
45. Dorota NIEBRZYDOWSKA KS OLIMP LUBIN 03.02.2009
46. Lena KAŹMIERCZAK MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
47. Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009
48. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
49. Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009
50. Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008
51. Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009
52. Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008
53. Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
54. Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zofia WĄTOR PKS MILENIUM SKAWINA 23.05.2008 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Maria ZAJĄC MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Nina STANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009 wyeliminowano
- Wiktoria WILKOSZ KS OLIMP LUBIN 25.05.2009 wyeliminowano
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009 wyeliminowano
- Judyta DUDEK MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009 wyeliminowano
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
- Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008 wyeliminowano
- Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009 wyeliminowano
- Aleksandra STAWARZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Nadia ROSTKOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- Hanna MALINOWSKA KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Dorota NIEBRZYDOWSKA KS OLIMP LUBIN 03.02.2009 wyeliminowano
- Lena KAŹMIERCZAK MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009 wyeliminowano
- Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009 wyeliminowano
- Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008 wyeliminowano
- Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008 wyeliminowano
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Emilia SZCZYGIEŁ KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 wyeliminowano
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Amelia SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Zofia SIERGIEJ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.11.2008 wyeliminowano
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
- Zofia RADWAŃSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 wyeliminowano
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 wyeliminowano
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 wyeliminowano
- Hanna DROZDOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Alicja SKALNY UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- Aleksandra ZIELIŃSKA PKS MILENIUM SKAWINA 19.05.2009 wyeliminowano
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Kamila GUSTA PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008 wyeliminowano
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zofia WĄTOR PKS MILENIUM SKAWINA 23.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008
- Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009
- Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008
- Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009
- Lena KAŹMIERCZAK MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
- Dorota NIEBRZYDOWSKA KS OLIMP LUBIN 03.02.2009
- Hanna MALINOWSKA KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Nadia ROSTKOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
- Aleksandra STAWARZ PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
- Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
- Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009
- Judyta DUDEK MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
- Wiktoria WILKOSZ KS OLIMP LUBIN 25.05.2009
- Nina STANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
- Maria ZAJĄC MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
- Kamila GUSTA PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Aleksandra ZIELIŃSKA PKS MILENIUM SKAWINA 19.05.2009
- Alicja SKALNY UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Hanna DROZDOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
- Emilia SZCZYGIEŁ KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
- Zofia RADWAŃSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
- Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
- Zofia SIERGIEJ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.11.2008
- Amelia SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy