Turniej

Nazwa: Rybnik Cup (roczniki 2010 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
3. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
4. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
5. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
6. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
7. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
8. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
9. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
10. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
11. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
12. Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010
13. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
14. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
15. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
16. Nitner Lena RMKS RYBNIK 14.08.2012
17. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
18. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
19. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
20. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
21. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
22. Balcer Marta PIAST GLIWICE 20.09.2010
23. Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
24. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
25. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
26. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
27. Kołacz Antonina KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
28. Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
29. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
30. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
31. Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
32. Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
33. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
34. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
35. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
36. LEWANDOWSKA Pola UKS START OPOLE 04.09.2012
37. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
38. Dawidiuk Klaudia RMKS RYBNIK 21.02.2012
39. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
40. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011
41. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
42. Dąbrowa Magdalena T.S. GÓRNIK RADLIN 29.04.2010
43. Sokalska Eliza T.S. GÓRNIK RADLIN 03.10.2010
44. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 wyeliminowano
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 wyeliminowano
- Kołacz Antonina KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011 wyeliminowano
- Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011 wyeliminowano
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 wyeliminowano
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010 wyeliminowano
- Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012 wyeliminowano
- Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 wyeliminowano
- Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- LEWANDOWSKA Pola UKS START OPOLE 04.09.2012 wyeliminowano
- Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 wyeliminowano
- Dawidiuk Klaudia RMKS RYBNIK 21.02.2012 wyeliminowano
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011 wyeliminowano
- Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 wyeliminowano
- Dąbrowa Magdalena T.S. GÓRNIK RADLIN 29.04.2010 wyeliminowano
- Sokalska Eliza T.S. GÓRNIK RADLIN 03.10.2010 wyeliminowano
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010 wyeliminowano
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010 wyeliminowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 wyeliminowano
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010 wyeliminowano
- Balcer Marta PIAST GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010 wyeliminowano
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 wyeliminowano
- Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 wyeliminowano
- Nitner Lena RMKS RYBNIK 14.08.2012 wyeliminowano
- Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 wyeliminowano
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 wyeliminowano
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012 wyeliminowano
- Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 wyeliminowano
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
- Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
- Kołacz Antonina KSz WARSZAWIANKA 05.07.2011
- Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
- Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
- Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
- Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- LEWANDOWSKA Pola UKS START OPOLE 04.09.2012
- Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
- Dawidiuk Klaudia RMKS RYBNIK 21.02.2012
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011
- Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
- Dąbrowa Magdalena T.S. GÓRNIK RADLIN 29.04.2010
- Sokalska Eliza T.S. GÓRNIK RADLIN 03.10.2010
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
- Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010
- Balcer Marta PIAST GLIWICE 20.09.2010
- Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
- Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
- Nitner Lena RMKS RYBNIK 14.08.2012
- Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
- Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content