Turniej

Nazwa: Rybnik Cup (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
2. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
3. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
4. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
5. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
6. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
7. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
8. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
9. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
10. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
11. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
12. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
13. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
14. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
15. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
16. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
17. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
18. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
19. Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
20. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
21. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
22. Lena Konarska KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
23. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
24. Łucja Drożdż KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
25. Wiktoria Szalińska KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
26. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
27. Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
28. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
29. Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
30. Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
31. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
32. Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
33. Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
34. Milena Ławnik KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
35. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
36. Lena SIGURSKA KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2008
37. Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
38. Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
39. Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009
40. Amelia Siodmok RMKS RYBNIK 17.02.2008
41. Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
42. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 wyeliminowano
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Wiktoria Szalińska KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 wyeliminowano
- Milena Ławnik KS OLIMP LUBIN 17.05.2009 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Lena SIGURSKA KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2008 wyeliminowano
- Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009 wyeliminowano
- Amelia Siodmok RMKS RYBNIK 17.02.2008 wyeliminowano
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Łucja Drożdż KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009 wyeliminowano
- Lena Konarska KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009 wyeliminowano
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 wyeliminowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 wyeliminowano
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008 wyeliminowano
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Hanna Zaklika UKS START OPOLE 25.11.2008
- Milena Ławnik KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
- Amelia Siodmok RMKS RYBNIK 17.02.2008
- Iga SKRZYPCZYK PIAST GLIWICE 22.11.2009
- Aleksandra Uronek UKS START OPOLE 01.08.2009
- Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
- Lena SIGURSKA KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2008
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
- Lena Konarska KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
- Hanna Śliwiak WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Wiktoria Szalińska KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
- Łucja Drożdż KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
- Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
- Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
- Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
- Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy