Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
3. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
4. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
5. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
6. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
7. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
8. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
9. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
10. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
11. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
12. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
13. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
14. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
15. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
16. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
17. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
18. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
19. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
20. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
21. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
22. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
23. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
24. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
25. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
26. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
27. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
28. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
29. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
30. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
31. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
32. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
33. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
34. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
35. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
36. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
38. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
39. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
40. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
41. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
42. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
43. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
44. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
45. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
46. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
47. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
48. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
49. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
50. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
51. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
52. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
53. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
54. Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
55. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
56. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
57. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
58. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
59. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
60. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
61. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
62. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
63. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
64. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
65. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
66. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
67. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
68. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
69. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
70. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
71. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
72. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
73. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
74. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
75. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
76. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
77. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
78. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
79. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
80. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
- Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 zakwalifikowano
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 wyeliminowano
- Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 wyeliminowano
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
- Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
- Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006 wyeliminowano
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 wyeliminowano
- Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
- Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
- Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
- Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
- Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
- Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
- Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
- Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
- Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
- Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 wyeliminowano
- Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006 wyeliminowano
- Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
- Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
- Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
- Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 zakwalifikowano
- Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 wyeliminowano
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
- Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 wyeliminowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 wyeliminowano
- Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
- Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 wyeliminowano
- Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
- Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
- Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
- Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
- Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
- Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
- Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
- Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
- Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
- Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
- Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 wyeliminowano
- Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
- Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
- Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
- Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
- Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 wyeliminowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
- Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 wyeliminowano
- Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
- Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
- Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
- Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
- Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
- Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
- Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
- Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
- Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
- Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
-
-
-
- Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
- Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
-
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
- Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
-
-
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
- Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
- Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
- Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
- Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
-
- Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
-
- Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
-
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
-
-
-
-
- Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
-
-
-
-
-
-
1. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
2. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
3. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
3. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
5. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
6. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
6. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
8. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
9. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
10. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
11. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
12. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
13. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
14. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
15. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
16. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
17. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
18. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
19. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
20. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
21. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
22. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
23. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
24. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
25. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
26. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
27. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
28. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
29. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
30. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
31. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
32. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
33. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
34. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
35. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
36. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
37. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
38. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
39. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
40. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
41. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
42. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
43. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
44. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
45. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
46. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
47. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
48. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
49. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
50. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
51. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
52. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
53. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
54. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
55. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
56. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
57. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
58. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
59. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
60. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy