Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
2. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
3. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
4. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
5. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
6. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
7. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
8. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
9. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
10. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
11. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
12. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
13. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
14. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
15. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
16. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
17. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
18. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
19. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
20. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
21. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
22. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
23. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
24. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
25. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
26. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
27. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
28. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
29. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
30. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
31. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
32. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
33. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
34. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
35. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
36. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
37. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
38. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
39. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
40. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
41. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
42. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
43. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
44. Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
45. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
46. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
47. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
48. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
49. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
50. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
51. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
52. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
53. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
54. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
55. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
56. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
57. Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
58. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
59. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
60. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
61. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
62. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
63. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
64. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
65. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
66. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
67. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
68. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
69. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
70. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
71. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
72. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
73. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
74. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
75. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
76. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
77. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
78. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
79. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
80. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
81. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
82. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
83. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
84. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
85. Kacper ZADROŻNY AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
86. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
87. Piotr KAŚKÓW 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
88. Mateusz KWIATKOWSKI 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
4. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
12. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
- Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 wyeliminowano
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
- Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
- Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
- Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
- Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006 wyeliminowano
- Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
- Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
- Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
- Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
- Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 zakwalifikowano
- Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
- Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 wyeliminowano
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
- Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 wyeliminowano
- Kacper ZADROŻNY AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
- Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 wyeliminowano
- Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 zakwalifikowano
- Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 zakwalifikowano
- Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 wyeliminowano
- Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
- Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 wyeliminowano
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 wyeliminowano
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
- Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
- Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 wyeliminowano
- Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 wyeliminowano
- Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007 wyeliminowano
- Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
- Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
- Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
- Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 wyeliminowano
- Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
- Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
- Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
- Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano
- Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 zakwalifikowano
- Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 wyeliminowano
- Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 wyeliminowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
- Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 wyeliminowano
- Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
- Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006 wyeliminowano
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
- Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
- Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
- Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
- Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
- Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
- Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
- Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
- Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
- Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006 wyeliminowano
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
- Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 wyeliminowano
- Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
- Kacper ZADROŻNY AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
- Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
-
-
- Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
-
- Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
- Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
-
- Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
- Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
- Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
- Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
- Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
-
-
- Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
- Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
-
-
-
- Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
-
-
-
- Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
-
- Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
2. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
3. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
3. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
5. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
5. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
7. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
8. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
9. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
10. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
11. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
12. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
13. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
14. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
15. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
16. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
17. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
18. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
19. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
20. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
21. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
22. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
23. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
24. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
25. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
28. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
29. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
30. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
31. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
32. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
33. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
34. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
35. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
36. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
37. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
38. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
39. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
40. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
41. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
42. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
43. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
44. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
45. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
46. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
47. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
48. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
49. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
50. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
51. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
52. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
53. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
54. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
55. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
56. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
57. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
58. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
59. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
60. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
60. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
62. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
63. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
64. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy