Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych w szabli mężczyzn
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
2. Szymon Jancewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
3. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
4. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
5. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
6. Mateusz Pawluk UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
7. Jakub KONDZIOR UKS 13 BIAŁYSTOK 14.05.2006
8. Kasper Chomczyk UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
9. Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
10. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
11. Łukasz KOWALCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
12. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
13. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
14. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
15. Patryk ADAMSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
16. Jan PORĘBA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.06.2006
17. Krzysztof GRADOŃ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
18. Mikołaj KORZENIOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
19. Tomasz RATAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
20. Adam KRZEMIŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
21. Michał GORZKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 17.07.2005
22. Stefan TRĄBIŃSKI IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
23. Karol RADEK IKS FENCER KONSTANCIN 06.11.2006
24. Antoni KRAWCZYK IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
25. Tytus KOWAL-TERLIKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010
26. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
27. Oskar Andrzejewski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
28. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
29. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
30. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006
31. Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006
32. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
33. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
34. Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
35. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
36. Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007
37. Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007
38. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
39. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
40. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
41. Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
42. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
43. Adam KAŁECKI KKSZ KONIN 28.10.2008
44. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
45. Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005
46. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
47. Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
48. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
49. Alan KRYCH UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
50. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
51. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
52. Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
53. Aleksander ŚWIERZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.06.2007
54. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
55. Dawid DUDEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.09.2007
56. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
57. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
58. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
59. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
60. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
61. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
62. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
63. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
64. Grzegorz KORDEL ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006
65. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
66. Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
67. Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
68. Kacper KARCZMARCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
69. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
70. Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
71. Maciej FIGURSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007
72. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
73. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
74. Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005
75. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
76. Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
77. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
78. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
79. Tadeusz ROWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
80. Miłosz DOMINIAK AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
81. Mateusz PRZESTRZELSKI AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
82. Adam BIAŁY AZS AWF WARSZAWA 08.10.2009
83. Mateusz BASIAK AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
84. Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
85. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
86. Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 28.02.2010
87. Andrzej Wysocki UKS RIPOSTA OLSZTYN 19.03.2005
88. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
89. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
90. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
91. Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
92. Daniel GOLUBEV GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
93. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
94. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
95. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
96. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
97. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
98. Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
99. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
100. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
101. Kacper JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
102. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
103. Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
104. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
105. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
106. Kajetan RACZYŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
107. Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005 zakwalifikowano
- Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
- Tadeusz ROWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
- Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
- Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano
- Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005 wyeliminowano
- Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 zakwalifikowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
- Maciej FIGURSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007 zakwalifikowano
- Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
- Kacper KARCZMARCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 wyeliminowano
- Mateusz PRZESTRZELSKI AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008 wyeliminowano
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 wyeliminowano
- Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 zakwalifikowano
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Grzegorz KORDEL ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006 zakwalifikowano
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 zakwalifikowano
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 zakwalifikowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 zakwalifikowano
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005 zakwalifikowano
- Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Miłosz DOMINIAK AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010 wyeliminowano
- Adam BIAŁY AZS AWF WARSZAWA 08.10.2009 wyeliminowano
- Dawid DUDEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.09.2007 wyeliminowano
- Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
- Kajetan RACZYŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005 zakwalifikowano
- Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
- Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Kacper JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 zakwalifikowano
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 zakwalifikowano
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 zakwalifikowano
- Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
- Mateusz BASIAK AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009 wyeliminowano
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
- Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
- Daniel GOLUBEV GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 wyeliminowano
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
- Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 zakwalifikowano
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
- Andrzej Wysocki UKS RIPOSTA OLSZTYN 19.03.2005 wyeliminowano
- Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 28.02.2010 zakwalifikowano
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009 wyeliminowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007 zakwalifikowano
- Szymon Jancewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006 zakwalifikowano
- Patryk ADAMSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 zakwalifikowano
- Tytus KOWAL-TERLIKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010 wyeliminowano
- Antoni KRAWCZYK IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Karol RADEK IKS FENCER KONSTANCIN 06.11.2006 wyeliminowano
- Stefan TRĄBIŃSKI IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008 zakwalifikowano
- Michał GORZKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 17.07.2005 zakwalifikowano
- Adam KRZEMIŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 zakwalifikowano
- Tomasz RATAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Mikołaj KORZENIOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Krzysztof GRADOŃ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009 wyeliminowano
- Jan PORĘBA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.06.2006 wyeliminowano
- Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
- Oskar Andrzejewski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006 zakwalifikowano
- Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 wyeliminowano
- Łukasz KOWALCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006 wyeliminowano
- Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
- Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 zakwalifikowano
- Kasper Chomczyk UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007 zakwalifikowano
- Jakub KONDZIOR UKS 13 BIAŁYSTOK 14.05.2006 zakwalifikowano
- Mateusz Pawluk UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006 zakwalifikowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 zakwalifikowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 zakwalifikowano
- Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006 zakwalifikowano
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
- Aleksander ŚWIERZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 zakwalifikowano
- Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007 zakwalifikowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 wyeliminowano
- Alan KRYCH UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005 zakwalifikowano
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005 zakwalifikowano
- Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 zakwalifikowano
- Adam KAŁECKI KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
- Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007 zakwalifikowano
- Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
- Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005 zakwalifikowano
- Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006 zakwalifikowano
- Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
-
-
-
-
-
-
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
- Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Adam KAŁECKI KKSZ KONIN 28.10.2008
-
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
- Alan KRYCH UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
- Jan PORĘBA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.06.2006
- Krzysztof GRADOŃ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
- Mikołaj KORZENIOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Tomasz RATAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Karol RADEK IKS FENCER KONSTANCIN 06.11.2006
-
-
- Tytus KOWAL-TERLIKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 05.07.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Antoni KRAWCZYK IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- Łukasz KOWALCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
- Miłosz DOMINIAK AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
- Andrzej Wysocki UKS RIPOSTA OLSZTYN 19.03.2005
- Dawid DUDEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 01.09.2007
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
- Mateusz PRZESTRZELSKI AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
- Kacper KARCZMARCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
- Adam BIAŁY AZS AWF WARSZAWA 08.10.2009
- Daniel GOLUBEV GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
- Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005
- Mateusz BASIAK AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
- Tadeusz ROWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
1. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
2. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
3. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
5. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
6. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
6. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
8. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
9. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
10. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
12. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
13. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
14. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
15. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
16. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
17. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
18. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
19. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
20. Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
21. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
22. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
23. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006
24. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
25. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
27. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
28. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
29. Kajetan RACZYŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
30. Szymon Jancewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
31. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
32. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
34. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
36. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
37. Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 28.02.2010
38. Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
39. Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006
40. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
41. Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
42. Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
43. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
44. Kasper Chomczyk UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
45. Mateusz Pawluk UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
47. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
48. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
49. Maciej FIGURSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007
50. Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
51. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
52. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
53. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
54. Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
55. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
56. Patryk ADAMSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
57. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
58. Grzegorz KORDEL ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2006
60. Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005
61. Jakub KONDZIOR UKS 13 BIAŁYSTOK 14.05.2006
62. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
63. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
64. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
65. Oskar Andrzejewski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
66. Aleksander ŚWIERZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.06.2007
67. Kacper JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
68. Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
69. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
70. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
71. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
72. Stefan TRĄBIŃSKI IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
73. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
74. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
76. Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
77. Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
77. Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007
79. Adam KRZEMIŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
80. Michał GORZKOWSKI IKS FENCER KONSTANCIN 17.07.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy