Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
2. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
3. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
4. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
5. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
6. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
7. Mateusz Wiewióra WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.03.2007
8. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
9. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
10. Kacper KOŹMIŃSKI AZS AWF WROCŁAW 10.06.2005
11. Franciszek Miś AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007
12. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
13. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
14. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
15. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
16. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
17. Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007
18. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
19. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
20. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
21. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
22. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
23. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
24. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
25. Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
26. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
27. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
28. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
29. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
30. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
31. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
32. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
33. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
34. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
35. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
36. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
37. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
38. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
39. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
40. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
41. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
42. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
43. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
44. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
45. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
46. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
47. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
48. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
49. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
50. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
51. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
52. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
53. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
54. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
55. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
56. Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006
57. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
58. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
59. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
60. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
61. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
62. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
63. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
64. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
65. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
66. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
67. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
68. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
69. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
70. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
71. Sebastian Szymańczyk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
72. Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
73. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
74. Tomasz ZAGÓRNY IKS WARSZAWA 10.10.2007
75. Tymon Blanc IKS WARSZAWA 20.09.2006
76. Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006
77. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
78. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
79. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
80. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
81. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
82. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
83. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
84. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
85. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
86. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
87. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
88. Mikołaj JASTRZĘBSKI PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006
89. Bruno WOJACZEK PKSZERM WARSZAWA 24.02.2005
90. Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007
91. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
92. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
93. Christos MANGUDIS UKS SzachMat 28.03.2006
94. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
95. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
96. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
97. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
98. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
99. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
100. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
101. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
102. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
103. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
104. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
- Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
- Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006 wyeliminowano
- Tymon Blanc IKS WARSZAWA 20.09.2006 zakwalifikowano
- Tomasz ZAGÓRNY IKS WARSZAWA 10.10.2007 zakwalifikowano
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 zakwalifikowano
- Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006 wyeliminowano
- Sebastian Szymańczyk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007 zakwalifikowano
- Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 zakwalifikowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
- Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 zakwalifikowano
- Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
- Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006 zakwalifikowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
- Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 wyeliminowano
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 wyeliminowano
- Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
- Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 wyeliminowano
- Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006 wyeliminowano
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Christos MANGUDIS UKS SzachMat 28.03.2006 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 zakwalifikowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
- Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 wyeliminowano
- Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
- Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007 zakwalifikowano
- Bruno WOJACZEK PKSZERM WARSZAWA 24.02.2005 wyeliminowano
- Mikołaj JASTRZĘBSKI PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006 zakwalifikowano
- Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
- Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
- Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
- Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
- Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
- Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007 zakwalifikowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
- Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 zakwalifikowano
- Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007 wyeliminowano
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 zakwalifikowano
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005 wyeliminowano
- Franciszek Miś AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007 zakwalifikowano
- Kacper KOŹMIŃSKI AZS AWF WROCŁAW 10.06.2005 wyeliminowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
- Mateusz Wiewióra WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.03.2007 zakwalifikowano
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 zakwalifikowano
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
- Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
- Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 wyeliminowano
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006 wyeliminowano
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 wyeliminowano
- Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
- Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 zakwalifikowano
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 zakwalifikowano
- Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
- Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 wyeliminowano
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
- Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 wyeliminowano
- Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007 wyeliminowano
- Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
- SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
- Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
-
-
-
-
-
-
- Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
- Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
-
- Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
- Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
-
-
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Szymon Gajewski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25.02.2007
- Kacper KOŹMIŃSKI AZS AWF WROCŁAW 10.06.2005
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
- Adam Machaj SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.03.2006
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Bruno WOJACZEK PKSZERM WARSZAWA 24.02.2005
- Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
- Karol Łuczyński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.07.2006
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Christos MANGUDIS UKS SzachMat 28.03.2006
1. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
3. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
5. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
6. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
7. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
8. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
9. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
10. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
11. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
12. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
13. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
14. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
15. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
16. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
17. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
18. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
19. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
20. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
21. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
21. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
23. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
24. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
25. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
26. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
27. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
28. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
29. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
30. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
31. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
32. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
33. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
34. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
35. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
36. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
37. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
38. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
38. Sebastian Szymańczyk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
40. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
41. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
42. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
43. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
44. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
45. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
46. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
48. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
49. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
50. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
51. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
52. Maksymilian LEMANIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
53. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
54. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
55. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
57. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
58. Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007
59. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
60. Tomasz ZAGÓRNY IKS WARSZAWA 10.10.2007
61. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
62. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
63. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
64. Mateusz Wiewióra WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.03.2007
65. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
66. Mikołaj JASTRZĘBSKI PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006
67. Tymon Blanc IKS WARSZAWA 20.09.2006
68. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
69. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
70. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
71. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
72. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
73. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
74. Franciszek Miś AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy