Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz KNEZ O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
2. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
3. Mateusz JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990
4. Krzysztof KACZKOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
5. Piotr SOSULSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
6. Rafał ZIARNOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
7. Jędrzej TROĆ O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
8. Piotr SZCZEPANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
9. Franciszek NOWAK AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
10. Jakub BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
11. Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
12. Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002
13. Marcin LIPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
14. Michał SZREDER KKSZ KONIN 04.10.2001
15. Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
16. Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
17. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
18. Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
19. Szymon HRYCIUK AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
20. Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004
21. Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004
22. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
23. Kacper KUBICA AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
24. Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
25. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
26. Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
27. Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
28. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
29. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
30. Emir PATINO KS SZPADA ŁÓDŹ 01.01.2001
31. Jakub KROCHMALSKI DRAGON ŁÓDŹ 08.07.1976

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Mateusz KNEZ O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
- Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
- Emir PATINO KS SZPADA ŁÓDŹ 01.01.2001 zakwalifikowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 wyeliminowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 wyeliminowano
- Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 wyeliminowano
- Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001 wyeliminowano
- Kacper KUBICA AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 zakwalifikowano
- Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
- Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004 wyeliminowano
- Szymon HRYCIUK AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
- Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
- Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 wyeliminowano
- Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989 zakwalifikowano
- Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
- Michał SZREDER KKSZ KONIN 04.10.2001 wyeliminowano
- Marcin LIPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 zakwalifikowano
- Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
- Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 wyeliminowano
- Jakub BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
- Franciszek NOWAK AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 zakwalifikowano
- Piotr SZCZEPANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
- Jędrzej TROĆ O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 wyeliminowano
- Rafał ZIARNOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 wyeliminowano
- Piotr SOSULSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000 zakwalifikowano
- Krzysztof KACZKOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
- Mateusz JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990 zakwalifikowano
- Jakub KROCHMALSKI DRAGON ŁÓDŹ 08.07.1976 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Michał SZREDER KKSZ KONIN 04.10.2001
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jakub KROCHMALSKI DRAGON ŁÓDŹ 08.07.1976
- Rafał ZIARNOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
- Jędrzej TROĆ O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
- Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
- Hubert WILGA UKS SZABLA ZĄBKI 25.06.2001
- Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
- Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004
- Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
1. Szymon HRYCIUK AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
2. Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002
3. Marcin LIPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
3. Piotr SZCZEPANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
5. Mateusz KNEZ O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
6. Emir PATINO KS SZPADA ŁÓDŹ 01.01.2001
7. Krzysztof KACZKOWSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
8. Jakub BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
9. Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
10. Franciszek NOWAK AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
11. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
12. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
13. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
14. Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
15. Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004
16. Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
17. Piotr SOSULSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
18. Kacper KUBICA AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
19. Mateusz JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990
20. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy