Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 51 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 66 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Maciej Bem 7 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
4. Antoni Bem 42 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
5. Jeremi Berestek 34 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
6. Piotr Borowiec 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
7. Janderson BRICENO 16 WROCŁAWIANIE. 06.03.1995
8. Jie CHEN 63 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
9. Oliwier CIEPŁY 59 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
10. Szymon CZARTORYJSKI 5 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
11. Jakub Dołżycki 9 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
12. Yerbinson FERNANDEZ 22 WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
13. Jakub Fogt 62 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
14. Arkadiusz Gajda 40 IKS LESZNO 20.08.2003
15. Patryk GAWENDA 64 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
16. Piotr Ginda 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
17. Szymon Głowiński 58 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
18. Bartosz GOC 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
19. Ireneusz Gościński 49 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
20. Adam JAKUBOWSKI 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
21. Stanisław JURGA 44 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
22. Piotr KAŚKÓW 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
23. Michał KOŚLICKI 25 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
24. Jakub Kotek 29 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
25. Tymon Kowalski 65 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
26. Mateusz KOZAK 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
27. Jakub Kozłowski 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
28. Mateusz KWIATKOWSKI 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
29. Karol KWIATKOWSKI 61 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
30. Tymon Lewicki 50 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
31. Kacper MAĆKOWIAK 47 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
32. Patryk MARTYNIAK 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
33. Kamil Matusewicz 41 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
34. Maciej MIĘTKI 46 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
35. Szymon MLICKI 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
36. Mateusz MOŻEJKO 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
37. Jan Nowak 33 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
38. Mikołaj Olszewski 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
39. Mikołaj OSSENTOWSKI 35 IKS LESZNO 14.05.2003
40. Szymon PACHOLCZYK 27 IKS LESZNO 17.10.2004
41. Alan Pawski 23 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
42. Dawid PIOSIK 38 IKS LESZNO 16.12.2004
43. Mikołaj Płaszczewski 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
44. Adam PODRALSKI 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
45. Mikołaj Prajzner 54 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
46. Leszek RAJSKI 1 WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
47. Roger ROMERO 36 WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
48. Mikołaj RUDNICKI 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
49. Andrzej RZĄDKOWSKI 3 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
50. Bartosz SACHARCZUK 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
51. Derwuin SANCHEZ 60 WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
52. Jakub Sieradzan 52 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
53. Michał SIESS 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
54. Kacper SŁOMIŃSKI 57 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
55. Jakub Smuda 26 IKS LESZNO 28.05.2003
56. Piotr Sowa 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
57. Kacper Szczypiński 24 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
58. Paweł SZUMIELEWICZ 11 WROCŁAWIANIE. 26.08.1986
59. Kamil Tomeczek 43 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
60. Tobiasz WAŚCIŃSKI 48 IKS LESZNO 01.11.2004
61. Gracjan WAŚCIŃSKI 53 IKS LESZNO 19.10.2006
62. Filip WINKHOF 55 IKS LESZNO 25.11.2005
63. Olaf Wiśnik 45 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
64. Adrian Wojtkowiak 4 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
65. Igor Woźniak 31 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
66. Jan Zakrzewski 13 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994 zakwalifikowano
2. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983 zakwalifikowano
3. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
4. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
5. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999 zakwalifikowano
6. Janderson BRICENO WROCŁAWIANIE. 06.03.1995 zakwalifikowano
7. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
8. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999 zakwalifikowano
8. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
10. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
11. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
12. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
13. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
14. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
15. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
16. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
17. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
18. Paweł SZUMIELEWICZ WROCŁAWIANIE. 26.08.1986 zakwalifikowano
19. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
20. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
21. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
22. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998 zakwalifikowano
23. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
24. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
25. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994 zakwalifikowano
26. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
27. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
28. Jakub Kozłowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991 zakwalifikowano
29. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
30. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
31. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
32. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
33. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
34. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
35. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
36. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
37. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
38. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
39. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
40. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
40. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
42. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
43. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
44. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
45. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
46. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
47. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
48. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
49. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
50. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
51. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
52. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
53. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 wyeliminowano
54. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 wyeliminowano
55. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
56. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 wyeliminowano
57. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
58. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 wyeliminowano
59. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
60. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 wyeliminowano
61. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 wyeliminowano
62. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 wyeliminowano
63. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 wyeliminowano
64. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 wyeliminowano
64. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 wyeliminowano
66. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
2. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
3. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
5. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
6. Janderson BRICENO WROCŁAWIANIE. 06.03.1995
7. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
8. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
9. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
10. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
11. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
12. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
13. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
14. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
15. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
16. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
17. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
18. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
19. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
20. Paweł SZUMIELEWICZ WROCŁAWIANIE. 26.08.1986
21. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
22. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
23. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
24. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
25. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
26. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
27. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
28. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
29. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
30. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
31. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
32. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
33. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
34. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
35. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
36. Jakub Kozłowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
37. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
38. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
39. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
40. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
41. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
42. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
43. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
44. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
45. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
46. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
47. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
48. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
49. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
50. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
51. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
52. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
53. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
54. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
55. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
56. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
57. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
58. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
59. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
60. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
61. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
62. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
63. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
64. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
64. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
66. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy