Turniej

Nazwa: XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
2. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
6. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
7. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
8. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
9. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
10. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
12. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
13. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
14. Aleksandra Perz MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
15. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
16. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
17. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
18. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
19. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
20. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
21. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
22. Alicja WASIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007
23. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
24. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
25. Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
26. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
27. Julia Suchy UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 20.09.2007
28. Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 wyeliminowano
- Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
- Julia Suchy UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 20.09.2007 wyeliminowano
- Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007 wyeliminowano
- Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 wyeliminowano
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 wyeliminowano
- Alicja WASIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007 wyeliminowano
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 wyeliminowano
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
- Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 wyeliminowano
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 wyeliminowano
- Aleksandra Perz MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007 wyeliminowano
- Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006 wyeliminowano
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 wyeliminowano
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 wyeliminowano
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
- Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 wyeliminowano
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 wyeliminowano
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
- Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 wyeliminowano
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 wyeliminowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 wyeliminowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
- Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
- Julia Suchy UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 20.09.2007
- Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
- Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
- Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
- Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
- Alicja WASIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
- Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
- Ronja Szych-Karwat PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
- Aleksandra Perz MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
- Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
- Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
- Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
- Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
- Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
- Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy