Turniej

Nazwa: XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
2. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
3. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
4. Marcin Pawełczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006
5. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
6. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
7. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
8. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
9. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
10. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
11. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
12. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
13. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
14. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
15. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
16. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
17. SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
18. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
19. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
20. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
21. Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
22. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
23. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
24. Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
25. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
26. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
27. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
28. Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 wyeliminowano
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 wyeliminowano
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006 wyeliminowano
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 wyeliminowano
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 wyeliminowano
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007 wyeliminowano
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007 wyeliminowano
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 wyeliminowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 wyeliminowano
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 wyeliminowano
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 wyeliminowano
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 wyeliminowano
- Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006 wyeliminowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 wyeliminowano
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 wyeliminowano
- Marcin Pawełczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006 wyeliminowano
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 wyeliminowano
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
- Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
- Stanisław Huras WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.07.2007
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007
- Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
- Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
- Marcin Pawełczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.01.2006
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy