Nazwa: XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Cieślik Józef | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 | |
2. | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 | |
3. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | |
4. | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 | |
5. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | |
6. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | |
7. | Socha Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 | |
8. | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 | |
9. | Guzy Nikodem | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 14.10.2011 | |
10. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | |
11. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 | |
12. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 | |
13. | Celej Ignacy | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2010 | |
14. | Grzegorczyk Leon | KSz WARSZAWIANKA | 17.06.2010 | |
15. | KOSTOWSKI TYTUS | MUSZKIETER GLIWICE | 16.09.2010 | |
16. | Nachlik Piotr | MUSZKIETER GLIWICE | 18.01.2010 | |
17. | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 | |
18. | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 | |
19. | Rybiański Piotr | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.05.2010 | |
20. | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 | |
21. | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 | |
22. | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 | |
23. | GRALIŃSKI Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 14.12.2010 | |
24. | Świetlik Oskar | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 26.02.2010 | |
25. | Kowalski Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2010 | |
26. | Jakubczyk Miłosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 19.10.2010 | |
27. | LEWANDOWSKI Igor | FENCING TEAM OPOLE | 28.12.2010 | |
28. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 | |
29. | ŚLĘZAK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 18.11.2010 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Cieślik Józef | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 | wyeliminowano |
- | Nachlik Piotr | MUSZKIETER GLIWICE | 18.01.2010 | wyeliminowano |
- | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 | wyeliminowano |
- | LEWANDOWSKI Igor | FENCING TEAM OPOLE | 28.12.2010 | wyeliminowano |
- | Jakubczyk Miłosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 19.10.2010 | wyeliminowano |
- | Kowalski Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2010 | wyeliminowano |
- | Świetlik Oskar | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 26.02.2010 | wyeliminowano |
- | GRALIŃSKI Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 14.12.2010 | wyeliminowano |
- | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 | wyeliminowano |
- | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 | wyeliminowano |
- | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 | wyeliminowano |
- | Rybiański Piotr | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.05.2010 | wyeliminowano |
- | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 | wyeliminowano |
- | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 | wyeliminowano |
- | KOSTOWSKI TYTUS | MUSZKIETER GLIWICE | 16.09.2010 | wyeliminowano |
- | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 | wyeliminowano |
- | Grzegorczyk Leon | KSz WARSZAWIANKA | 17.06.2010 | wyeliminowano |
- | Celej Ignacy | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2010 | wyeliminowano |
- | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 | wyeliminowano |
- | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 | wyeliminowano |
- | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | wyeliminowano |
- | Guzy Nikodem | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 14.10.2011 | wyeliminowano |
- | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 | wyeliminowano |
- | Socha Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 | wyeliminowano |
- | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | wyeliminowano |
- | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | wyeliminowano |
- | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 | wyeliminowano |
- | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | wyeliminowano |
- | ŚLĘZAK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 18.11.2010 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Cieślik Józef | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 |
- | Nachlik Piotr | MUSZKIETER GLIWICE | 18.01.2010 |
- | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
- | LEWANDOWSKI Igor | FENCING TEAM OPOLE | 28.12.2010 |
- | Jakubczyk Miłosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 19.10.2010 |
- | Kowalski Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2010 |
- | Świetlik Oskar | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 26.02.2010 |
- | GRALIŃSKI Piotr | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 14.12.2010 |
- | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 |
- | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 |
- | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 |
- | Rybiański Piotr | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 28.05.2010 |
- | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 |
- | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 |
- | KOSTOWSKI TYTUS | MUSZKIETER GLIWICE | 16.09.2010 |
- | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 |
- | Grzegorczyk Leon | KSz WARSZAWIANKA | 17.06.2010 |
- | Celej Ignacy | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2010 |
- | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
- | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
- | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
- | Guzy Nikodem | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 14.10.2011 |
- | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 |
- | Socha Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 |
- | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
- | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
- | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 |
- | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
- | ŚLĘZAK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 18.11.2010 |