Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
2. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
3. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
4. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
5. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
6. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
7. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
8. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
9. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
10. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
11. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
12. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
13. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
14. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
15. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
16. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
17. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
18. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
19. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
20. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
21. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
22. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
23. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
24. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
25. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
26. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
27. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
28. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
29. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
30. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
31. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
32. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
33. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
34. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
35. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
36. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
37. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
38. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
39. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
40. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
41. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
42. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
43. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
44. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
45. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
46. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
47. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
48. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
49. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
50. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
51. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
52. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
53. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
54. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
55. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
56. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
57. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
58. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
59. Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
60. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
61. Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
62. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
63. Filip Stanowski MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003
64. Piotr STOCKI KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
65. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
66. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
67. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
68. Marcin KONARSKI KSz WARSZAWIANKA 10.11.1993
69. Baris Gur PKSZERM WARSZAWA 20.10.1995
70. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
71. Ruben Dario LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 03.08.1985
72. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
73. Alejandro MONCADA OTERO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001
74. Francisco Alberto LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987
75. Jesus LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996
76. Grabiel Eduardo LUGO LUGO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996
77. Diego PULIDO MORENO KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000
78. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
79. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
80. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
81. Leszek ZAWALICH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.11.1969
82. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
83. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
84. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
85. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
86. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
87. Artiom GRIPAS KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
88. Willian Jose Gascon Araque 29 KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995
89. Baris GUR 62 KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
90. Przemysław Korona-Trzebski 74 KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
21. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976 zakwalifikowano
28. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995 zakwalifikowano
38. Willian Jose Gascon Araque KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995 zakwalifikowano
- Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
- Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
- Piotr STOCKI KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982 wyeliminowano
- Filip Stanowski MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003 wyeliminowano
- Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
- Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 wyeliminowano
- Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
- Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007 wyeliminowano
- Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
- Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano
- Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 wyeliminowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 wyeliminowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 wyeliminowano
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 wyeliminowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 wyeliminowano
- Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
- Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
- Marcin KONARSKI KSz WARSZAWIANKA 10.11.1993 wyeliminowano
- Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
- Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
- Artiom GRIPAS KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984 zakwalifikowano
- Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988 zakwalifikowano
- Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988 zakwalifikowano
- Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
- Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998 wyeliminowano
- Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
- Leszek ZAWALICH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.11.1969 wyeliminowano
- Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
- Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
- Baris Gur PKSZERM WARSZAWA 20.10.1995 wyeliminowano
- Diego PULIDO MORENO KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000 zakwalifikowano
- Grabiel Eduardo LUGO LUGO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996 zakwalifikowano
- Jesus LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996 zakwalifikowano
- Francisco Alberto LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987 wyeliminowano
- Alejandro MONCADA OTERO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001 zakwalifikowano
- Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002 wyeliminowano
- Ruben Dario LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 03.08.1985 zakwalifikowano
- Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985 zakwalifikowano
- Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 wyeliminowano
- Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 wyeliminowano
- Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
- Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
- Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
- Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998 zakwalifikowano
- Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
- Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
- Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
- Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 wyeliminowano
- Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
- Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
- Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
- Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 wyeliminowano
- Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 wyeliminowano
- Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
- Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
- Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
- Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
- Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
- Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
- Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
- Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 wyeliminowano
- Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
- Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
- Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 wyeliminowano
- Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 wyeliminowano
- Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
- Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
- Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
- Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
- Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 wyeliminowano
- Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
- Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 wyeliminowano
- Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
- MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
- Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
- Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 wyeliminowano
- Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
- Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
- Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
- Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
- Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999 zakwalifikowano
- Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
- Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
- Leszek ZAWALICH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.11.1969
-
-
- Baris Gur PKSZERM WARSZAWA 20.10.1995
-
- Francisco Alberto LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987
-
- Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
-
-
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
-
-
-
-
- Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
- Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
- Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
- Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
- Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
- Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
- Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
- Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
- Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
-
- Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
-
-
-
-
-
-
- Piotr STOCKI KSz WARSZAWIANKA 22.07.1982
- Filip Stanowski MKS KUSY SZCZECIN 01.06.2003
-
- Jan Kaniewski KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
-
- Albert Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
-
- Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
- Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
-
- Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
-
-
- Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
-
-
- Marcin KONARSKI KSz WARSZAWIANKA 10.11.1993
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
-
1. Ruben Dario LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 03.08.1985
2. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
3. Grabiel Eduardo LUGO LUGO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996
3. Jesus LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996
5. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
6. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
7. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
9. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
10. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
11. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
12. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
13. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
14. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
15. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
16. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
17. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
18. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
19. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
20. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
21. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
22. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
22. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
24. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
25. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
26. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
27. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
28. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
29. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
30. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
31. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
32. Alejandro MONCADA OTERO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001
33. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
34. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
35. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
36. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
37. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
38. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
39. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
40. Diego PULIDO MORENO KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000
41. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
42. Artiom GRIPAS KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
43. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
44. Willian Jose Gascon Araque KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995
45. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
46. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
47. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
47. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
49. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
50. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
50. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
52. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
52. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
54. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
55. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
56. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
57. Arkadiusz Konieczny UKS START OPOLE 11.05.1999
58. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
59. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
60. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
60. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
62. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
63. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
64. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy