Turniej

Nazwa: XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
2. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
3. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
4. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
5. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
6. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
7. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
8. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
9. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
10. Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
11. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
12. Lubomir WOROPAY-HORDZIEJEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
13. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
14. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
15. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
16. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
17. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
18. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
19. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
20. Eryk NIESZCZERZEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
21. Franciszek POKORSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
22. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
23. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
24. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
25. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
26. Diego URBAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
27. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
28. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
29. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
30. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
31. Franciszek LEWANDOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007
32. Jan GAJC D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
33. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
34. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
35. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
36. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
37. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
38. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
39. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
40. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
41. Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
42. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
43. Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
44. Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009
45. Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009
46. Tymon SUŁKOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008
47. Kacper BOGUN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.07.2009
48. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
49. Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
50. Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
51. Piotr OPACH D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 wyeliminowano
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
- Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008 wyeliminowano
- Franciszek LEWANDOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007 wyeliminowano
- Jan GAJC D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 wyeliminowano
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 wyeliminowano
- Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
- Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 wyeliminowano
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 wyeliminowano
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 wyeliminowano
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 wyeliminowano
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 wyeliminowano
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009 wyeliminowano
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 wyeliminowano
- Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 wyeliminowano
- Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009 wyeliminowano
- Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009 wyeliminowano
- Tymon SUŁKOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008 wyeliminowano
- Kacper BOGUN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.07.2009 wyeliminowano
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009 wyeliminowano
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007 wyeliminowano
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 wyeliminowano
- Diego URBAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009 wyeliminowano
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 wyeliminowano
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 wyeliminowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 wyeliminowano
- Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 wyeliminowano
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 wyeliminowano
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
- Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 wyeliminowano
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 wyeliminowano
- Lubomir WOROPAY-HORDZIEJEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 wyeliminowano
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
- Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009 wyeliminowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 wyeliminowano
- Eryk NIESZCZERZEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 wyeliminowano
- Franciszek POKORSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 wyeliminowano
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 wyeliminowano
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 wyeliminowano
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 wyeliminowano
- Piotr OPACH D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
- Kacper BOGUN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.07.2009
- Tymon SUŁKOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008
- Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009
- Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009
- Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
- Diego URBAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
- Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
- Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
- Jan GAJC D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
- Franciszek LEWANDOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007
- Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
- Piotr OPACH D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
- Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
- Franciszek POKORSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
- Eryk NIESZCZERZEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
- Lubomir WOROPAY-HORDZIEJEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
- Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
- Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy