Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli kobiet - Godollo 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
2. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
3. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
4. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
5. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
6. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
7. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
8. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
9. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
10. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
11. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
- Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
- Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
12. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
15. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
18. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
44. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
92. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
97. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
109. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
111. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
113. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
121. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
124. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy