Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
2. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
3. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
4. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
5. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
6. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
7. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
8. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
9. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
10. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
11. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
12. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
13. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
14. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
15. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
16. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
17. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
18. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
19. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
20. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
21. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
22. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
23. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
24. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
25. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
26. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
27. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002
28. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
29. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
30. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
31. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
32. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
33. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
34. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
35. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
36. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
37. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
38. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
39. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
40. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
41. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
42. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
43. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
44. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
45. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
46. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
47. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
48. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
49. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
50. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
51. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
52. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
53. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
54. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
55. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
56. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
57. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
58. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
59. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
60. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
61. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
62. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
63. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
64. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
65. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
66. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
67. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
68. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
69. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
70. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
71. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
72. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
73. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
74. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
75. Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
76. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
77. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
78. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
79. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
80. Jan GUSTA UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.2005
81. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
82. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
83. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
84. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
85. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
86. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
87. Miłosz BIADOŃ UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004
88. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004
89. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
90. Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
91. Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
92. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
93. Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
94. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
95. Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
96. Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
97. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
98. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
99. Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
100. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
101. Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007
102. Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
103. Bartłomiej PIECHOTA UKS 46 ŁÓDŹ 25.03.2004
104. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
105. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
106. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
107. Ignacy CZAJKOWSKI AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
- Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
- Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 wyeliminowano
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 wyeliminowano
- Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004 zakwalifikowano
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
- Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006 wyeliminowano
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 wyeliminowano
- Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
- Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 wyeliminowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
- Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
- Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
- Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
- Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
- Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 wyeliminowano
- Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005 wyeliminowano
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
- Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
- Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
- Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 wyeliminowano
- Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
- Jan GUSTA UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.2005 wyeliminowano
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 wyeliminowano
- Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006 wyeliminowano
- Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
- Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
- Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
- Bartłomiej PIECHOTA UKS 46 ŁÓDŹ 25.03.2004 wyeliminowano
- Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005 wyeliminowano
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007 wyeliminowano
- Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002 zakwalifikowano
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004 zakwalifikowano
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006 wyeliminowano
- Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 wyeliminowano
- Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 zakwalifikowano
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 wyeliminowano
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005 wyeliminowano
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007 wyeliminowano
- Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 wyeliminowano
- Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
- Miłosz BIADOŃ UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004 wyeliminowano
- Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
- Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 wyeliminowano
- Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004 zakwalifikowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 wyeliminowano
- Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
- Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
- Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
- Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 wyeliminowano
- Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
- Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
- Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 wyeliminowano
- Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
- Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002 wyeliminowano
- Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
- Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
- Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
- Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
- Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002 zakwalifikowano
- Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
- Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
- Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
- Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
- Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
- MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 wyeliminowano
- Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
- Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 wyeliminowano
- Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
- Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
- Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
- Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
- Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
- Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
- Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
- Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
- Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
- Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 wyeliminowano
- Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
- Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
- Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 wyeliminowano
- Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
- Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
- Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
- Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
- Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
- Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
- Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
- Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 wyeliminowano
- Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
- Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
- Ignacy CZAJKOWSKI AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
-
- Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
-
- Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
-
-
- Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
-
- Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
-
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
-
- Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
-
- Miłosz BIADOŃ UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004
-
- Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
- Kacper STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
-
-
- Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
-
- Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
- Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
- Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
- Ignacy CZAJKOWSKI AZS AWF KRAKÓW 20.07.2003
-
-
-
-
-
-
-
- Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
-
- MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
-
-
- Filip STARSKI KSz WARSZAWIANKA 22.03.2007
- Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
- Mikael Surma SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
-
-
- Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
- Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
-
-
-
- Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
-
- Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
-
- Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
-
- Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
- Bartosz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 08.02.2006
-
-
- Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
- Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
-
- Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
-
- Adrian Klubkowski UKS START OPOLE 07.08.2006
- Yaroslav Mukha UKS START OPOLE 22.06.2007
- Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
- Bartłomiej PIECHOTA UKS 46 ŁÓDŹ 25.03.2004
-
-
- Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
-
- Adrian SKÓRA UKS START OPOLE 16.02.2006
-
- Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
- Jan GUSTA UKS 46 ŁÓDŹ 10.09.2005
- Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
- Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
-
- Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
-
1. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
2. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
3. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
3. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
5. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
6. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
7. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
8. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
9. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
10. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
11. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
12. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
13. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
14. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
15. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
16. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
17. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
18. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
19. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
20. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
21. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
22. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
23. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
24. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
25. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
27. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
28. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
29. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
30. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
31. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
32. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
33. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
34. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
36. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
37. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
38. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
39. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
40. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
41. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
42. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
43. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
44. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
45. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
46. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
47. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
48. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
48. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
50. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
51. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
52. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
53. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
54. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
55. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
56. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002
57. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
58. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
59. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
60. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
60. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
62. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
63. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
64. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
65. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
66. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
67. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
68. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy