Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
2. Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002
3. Miłosz REKIEL O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
4. Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
5. Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
6. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
7. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
8. Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
9. Kamil SIKORSKI KKSZ KONIN 30.10.2003
10. Sebastian GLANC KKSZ KONIN 13.08.2002
11. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
12. Mateusz MAŃCZAK KKSZ KONIN 12.11.2004
13. Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004
14. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
15. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006
16. Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004
17. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
18. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
19. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
20. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
21. Amadeusz BIELEWICZ PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
22. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
23. Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006
24. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
25. Oskar ANDRZEJEWSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
26. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
27. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
28. Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
29. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
30. Korneliusz POLAKOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.10.2004
31. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
32. Szymon SULEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
33. Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005
34. Makary MOSAK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
35. Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
36. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
37. Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007
38. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
39. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
40. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
41. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
42. Filip SYPEREK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004
43. Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
44. Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007
45. Łukasz SOBCZYK O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
46. Mateusz PAWLUK UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
47. Szymon JANCEWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
48. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
49. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
50. Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
51. Kacper KULIKOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
52. Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
53. Mikołaj MIZIURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.09.2003
54. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
55. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
56. Wojciech PIETRZAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 28.07.2006
57. Mikołaj PRZYBYLSKI UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
58. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
59. Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
60. Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
61. Kasper CHOMCZYK UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
62. Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
63. Konstanty KUTEK MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
64. Paweł FICEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.01.2004
65. Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
66. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
67. Emilian STRZĄDAŁA KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
68. Konstantyn MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
69. Aleksander MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
70. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
71. Tymon KWAS UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
72. Filip SACHARCZUK KS KARABELA 04.03.2004
73. Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
74. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
75. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
76. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
77. Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 wyeliminowano
- Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006 zakwalifikowano
- Wojciech PIETRZAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 28.07.2006 wyeliminowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj MIZIURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.09.2003 zakwalifikowano
- Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
- Kacper KULIKOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
- Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 zakwalifikowano
- Szymon JANCEWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006 zakwalifikowano
- Mateusz PAWLUK UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006 zakwalifikowano
- Łukasz SOBCZYK O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
- Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
- Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Filip SYPEREK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004 zakwalifikowano
- Mikołaj PRZYBYLSKI UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
- Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
- Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005 zakwalifikowano
- Aleksander MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005 wyeliminowano
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006 wyeliminowano
- Filip SACHARCZUK KS KARABELA 04.03.2004 wyeliminowano
- Tymon KWAS UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 wyeliminowano
- Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 wyeliminowano
- Konstantyn MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
- Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
- Emilian STRZĄDAŁA KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
- Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 wyeliminowano
- Paweł FICEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.01.2004 wyeliminowano
- Konstanty KUTEK MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
- Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 wyeliminowano
- Kasper CHOMCZYK UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007 zakwalifikowano
- Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
- Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
- Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 zakwalifikowano
- Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
- Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004 zakwalifikowano
- Mateusz MAŃCZAK KKSZ KONIN 12.11.2004 wyeliminowano
- Sebastian GLANC KKSZ KONIN 13.08.2002 zakwalifikowano
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Kamil SIKORSKI KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
- Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
- Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
- Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
- Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
- Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
- Miłosz REKIEL O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 zakwalifikowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
- Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006 zakwalifikowano
- Korneliusz POLAKOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.10.2004 zakwalifikowano
- Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007 wyeliminowano
- Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 wyeliminowano
- Makary MOSAK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
- Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005 wyeliminowano
- Szymon SULEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005 zakwalifikowano
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
- Amadeusz BIELEWICZ PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
- Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005 wyeliminowano
- Oskar ANDRZEJEWSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006 wyeliminowano
- Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
- Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006 wyeliminowano
- Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004 zakwalifikowano
- Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Rafał GAŁECKI AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
-
- Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007
- Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
- Marcin LEWANDOWSKI AZS AWF WARSZAWA 21.11.2005
- Amadeusz BIELEWICZ PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
- Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
- Oskar ANDRZEJEWSKI PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 12.09.2006
- Arkadiusz STASIAK KKSZ KONIN 28.07.2006
- Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005
-
-
-
-
-
-
-
- Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Mateusz MAŃCZAK KKSZ KONIN 12.11.2004
-
- Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
- Wojciech PIETRZAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 28.07.2006
- Łukasz SOBCZYK O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
- Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007
- Aleksander MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
- Daniel AUDYKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 09.12.2006
- Filip SACHARCZUK KS KARABELA 04.03.2004
- Paweł FICEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.01.2004
- Tymon KWAS UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
- Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
- Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
1. Marcel BRONISZEWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
2. Jakub DZIERNIEJKO UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
3. Maksymilian BROSCH ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
3. Krzysztof KAJOR AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
5. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
6. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
7. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
8. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
9. Olaf STASIAK KKSZ KONIN 18.07.2002
10. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
12. Konstantyn MAKOWSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
13. Kamil SIKORSKI KKSZ KONIN 30.10.2003
14. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006
15. Wojciech KACZMARCZYK KKSZ KONIN 19.11.2004
16. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
17. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
18. Filip JÓZEFOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.02.2004
19. Sebastian GLANC KKSZ KONIN 13.08.2002
20. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
21. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
22. Mikołaj PRZYBYLSKI UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
22. Korneliusz POLAKOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.10.2004
24. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
25. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
26. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
27. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
28. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
29. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
30. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
31. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
32. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
33. Konstanty KUTEK MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
34. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
35. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
36. Szymon SULEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
37. Mateusz PAWLUK UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
38. Emilian STRZĄDAŁA KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
39. Kasper CHOMCZYK UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
40. Mikołaj MIZIURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.09.2003
41. Szymon KOTYNIA KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
42. Tytus SCHLEIFER AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
43. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
44. Paweł RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
45. Makary MOSAK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
46. Miłosz REKIEL O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
47. Kacper KULIKOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
48. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
49. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
50. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
51. Szymon JANCEWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
52. Filip SYPEREK GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 03.07.2004
53. Remigiusz MROZOWICZ UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
54. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy