Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 16 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Mateusz AUGUSTYN 67 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
3. Tomasz BARTOSZEK 39 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
4. Aleksander BĄK 81 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
5. Aleksander BIEŃKOWSKI 46 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
6. Marceli Cendrowski 43 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
7. Oliwier CIEPŁY 33 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
8. Filip CYGNAR 73 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
9. Wiktor DĘBIŃSKI 62 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
10. Ludomir DŁUGOKĘCKI 68 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
11. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
12. Idzi DURAJ 13 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
13. Szczepan DURAJ 52 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
14. Karol Fedorowicz 15 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
15. Jakub Fogt 20 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
16. Jan Jerzy GACZYŃSKI 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
17. Jan Gajc 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
18. Patryk GAWENDA 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
19. Piotr Ginda 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
20. Cezary GINTER 34 IKS LESZNO 22.01.2007
21. Szymon Głowiński 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
22. Szymon GŁUSZAK 56 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
23. Jakub Gonda 18 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
24. Tomasz GORCZYCA 1 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
25. Jakub GORCZYCA 12 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
26. Cyprian GULIŃSKI 38 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
27. Filip HRYNIEWIECKI 30 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
28. Mateusz JURCZAK 8 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Tomasz Jurczak 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
30. Stanisław JURGA 11 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
31. Maksymilian KANCI 14 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
32. Alex Kardyś 72 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
33. Grzegorz KONIKOWSKI 70 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
34. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 50 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
35. Tymon Kowalski 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
36. Maksym KOWALSKI 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
37. Dawid KUCZKOWSKI 63 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
38. Łukasz Kulpaczyński 24 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
39. Jan Kuna 57 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
40. Karol KWIATKOWSKI 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
41. Alex LEŚNIAREK 78 IKS LESZNO 11.08.2006
42. Franciszek LEWANDOWSKI 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007
43. Tomasz MACIEJEWSKI 55 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
44. Adam MAKAŁOWSKI 21 IKS LESZNO 11.03.2005
45. Maciej Mazur 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
46. Maksymilian MOCEK 71 IKS LESZNO 30.07.2009
47. Miłosz MOŻEJKO 22 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
48. Franciszek Nawrocki 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
49. Jan Nowak 2 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
50. Jakub PARZYSZEK 44 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
51. Szymon PISAREWICZ 29 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
52. Julian Pizło 82 AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
53. Patryk Pocięgiel 59 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
54. Bartłomiej PORYDZAJ 75 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
55. Mikołaj Prajzner 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
56. Szymon PYSKŁO 10 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
57. Marcin RADAJEWSKI 23 IKS LESZNO 18.06.2005
58. Carl SALA 47 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
59. Vincent SALA 79 WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
60. Maciej Skorupa 27 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
61. Stanisław SOCHA 74 MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
62. Piotr Sowa 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
63. Maciej Surma 41 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
64. Marcel SZCZEŚNIAK 66 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009
65. Jan Szymczyk 65 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
66. Michał Szymczyk 80 AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
67. Łukasz Tomyślak 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
68. Maxim TOPYŁA 60 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 03.03.2007
69. Dominik Truszczyński 64 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
70. Stanisław Wasiak 49 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
71. Gracjan WAŚCIŃSKI 9 IKS LESZNO 19.10.2006
72. Filip WINKHOF 3 IKS LESZNO 25.11.2005
73. Feliks Wiśnik 53 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
74. Eryk WOŹNIAK 77 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
75. Filip Wróblewski 61 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
76. Jan WYSZYŃSKI 40 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
77. Kacper ZADROŻNY 48 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
78. Ksawery ZAPÓR 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
79. Konstanty ZIELIŃSKI 76 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
80. Krzysztof Zygmunt 69 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
81. Bartosz ŻOK 58 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
82. Mateusz ŻOŁNOWSKI 45 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
2. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
4. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
5. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
6. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
7. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
8. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
9. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
10. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
11. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
12. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
13. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
14. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
14. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
16. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
17. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
18. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
19. Franciszek LEWANDOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007 zakwalifikowano
20. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
21. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
22. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
23. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
24. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
25. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
26. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
27. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
28. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
29. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
30. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
31. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
32. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
33. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
34. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
35. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
36. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
37. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
38. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
39. Kacper ZADROŻNY AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
40. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
41. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
42. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
43. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
44. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
45. Alex LEŚNIAREK IKS LESZNO 11.08.2006 zakwalifikowano
46. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
47. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
48. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
49. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
50. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
51. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008 zakwalifikowano
52. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
53. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 zakwalifikowano
54. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
55. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
56. Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
57. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 zakwalifikowano
58. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
59. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 zakwalifikowano
60. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
61. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
62. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 zakwalifikowano
63. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
64. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
65. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
66. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
67. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 wyeliminowano
68. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 wyeliminowano
69. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 wyeliminowano
70. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
71. Grzegorz KONIKOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 wyeliminowano
72. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 wyeliminowano
73. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 wyeliminowano
73. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 wyeliminowano
75. Maxim TOPYŁA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 03.03.2007 wyeliminowano
76. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
77. Marcel SZCZEŚNIAK AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009 wyeliminowano
78. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 wyeliminowano
79. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007 wyeliminowano
79. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 wyeliminowano
81. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 wyeliminowano
82. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
2. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
3. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
3. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
5. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
6. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
7. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
8. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
9. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
10. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
11. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
12. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
12. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
14. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
15. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
16. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
17. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
18. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
19. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
20. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
21. Franciszek LEWANDOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.03.2007
22. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
23. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
24. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
25. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
26. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
27. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
28. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
30. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
31. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
32. Kacper ZADROŻNY AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
33. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
34. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
35. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
36. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
37. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
38. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
39. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
40. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
41. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
42. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
43. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
44. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
45. Alex LEŚNIAREK IKS LESZNO 11.08.2006
46. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
47. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
48. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
49. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
50. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
51. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
52. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
53. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
54. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
55. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
56. Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
57. Carl SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
58. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
59. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
60. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
61. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
62. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
63. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
64. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
65. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
66. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
67. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
68. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
69. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
70. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
71. Grzegorz KONIKOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
72. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
73. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
73. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
75. Maxim TOPYŁA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 03.03.2007
76. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
77. Marcel SZCZEŚNIAK AZS AWF WARSZAWA 21.09.2009
78. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
79. Vincent SALA WROCŁAWIANIE. 09.12.2007
79. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
81. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
82. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy