Turniej

Nazwa: X Turniej "Kaszubska Jesień"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
2. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
3. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
4. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
5. Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
6. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
7. Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
8. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
9. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
10. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
11. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
12. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
13. Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009
14. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
15. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
16. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
17. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
18. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
19. Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009
20. Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
21. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
22. Matylda Ciesielska D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
23. Hanna Czarnecka D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
24. Katarzyna Gibek D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.08.2009
25. Zuzanna Gocel D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
26. Oliwia Lewandowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008
27. Anna Milewska D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009
28. Izabela Rozbicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
29. Gabriela Zięba D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008
30. Hanna Żebrowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.10.2008
31. Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
32. Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
33. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
34. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
35. Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
36. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
37. Julia Chojnacka D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009
38. Nina Stelmasiak D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009
39. Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
40. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
41. Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010
42. Antonina ŻEBROWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.10.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 wyeliminowano
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Gocel D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009 wyeliminowano
- Oliwia Lewandowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008 wyeliminowano
- Anna Milewska D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009 wyeliminowano
- Izabela Rozbicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009 wyeliminowano
- Gabriela Zięba D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008 wyeliminowano
- Hanna Żebrowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.10.2008 wyeliminowano
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010 wyeliminowano
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009 wyeliminowano
- Hanna Czarnecka D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 wyeliminowano
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010 wyeliminowano
- Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010 wyeliminowano
- Julia Chojnacka D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009 wyeliminowano
- Nina Stelmasiak D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009 wyeliminowano
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008 wyeliminowano
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 wyeliminowano
- Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010 wyeliminowano
- Katarzyna Gibek D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.08.2009 wyeliminowano
- Matylda Ciesielska D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009 wyeliminowano
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 wyeliminowano
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 wyeliminowano
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 wyeliminowano
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 wyeliminowano
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 wyeliminowano
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 wyeliminowano
- Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009 wyeliminowano
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 wyeliminowano
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 wyeliminowano
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 wyeliminowano
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 wyeliminowano
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 wyeliminowano
- Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009 wyeliminowano
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 wyeliminowano
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 wyeliminowano
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 wyeliminowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 wyeliminowano
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008 wyeliminowano
- Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009 wyeliminowano
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010 wyeliminowano
- Antonina ŻEBROWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.10.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
- Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
- Nina Stelmasiak D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.12.2009
- Julia Chojnacka D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009
- Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
- Hanna Czarnecka D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
- Matylda Ciesielska D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
- Hanna Żebrowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.10.2008
- Gabriela Zięba D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.06.2008
- Izabela Rozbicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.03.2009
- Anna Milewska D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009
- Oliwia Lewandowska D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.12.2008
- Zuzanna Gocel D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
- Katarzyna Gibek D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.08.2009
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
- Antonina ŻEBROWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.10.2010
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
- Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
- Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
- Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy