Turniej

Nazwa: X Turniej "Kaszubska Jesień"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
2. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
3. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
4. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
6. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
7. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
8. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
9. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
10. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
11. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
12. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
13. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
14. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
15. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
16. Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 wyeliminowano
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 wyeliminowano
- Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 wyeliminowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 wyeliminowano
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 wyeliminowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 wyeliminowano
- Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 wyeliminowano
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 wyeliminowano
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 wyeliminowano
- Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 wyeliminowano
- Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 wyeliminowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
- Bartosz WASILEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.07.2007
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
- Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
- Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
- Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
- Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
- Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy