Turniej

Nazwa: X Turniej "Kaszubska Jesień"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
2. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
3. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
4. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
5. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
6. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
7. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
8. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
9. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
10. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
11. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
12. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
13. TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
14. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
15. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
16. JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
17. Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
18. Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
19. Maksymilian WIĘSIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.09.2008
20. Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009
21. Tymon Sułkowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008
22. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
23. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
24. Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010
25. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
26. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
27. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
28. Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 wyeliminowano
- JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 wyeliminowano
- Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 wyeliminowano
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano
- Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 wyeliminowano
- Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010 wyeliminowano
- Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 wyeliminowano
- Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 wyeliminowano
- Tymon Sułkowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008 wyeliminowano
- Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009 wyeliminowano
- Maksymilian WIĘSIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.09.2008 wyeliminowano
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009 wyeliminowano
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009 wyeliminowano
- Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 wyeliminowano
- Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009 wyeliminowano
- Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 wyeliminowano
- TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008 wyeliminowano
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 wyeliminowano
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 wyeliminowano
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 wyeliminowano
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 wyeliminowano
- Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 wyeliminowano
- Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 wyeliminowano
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 wyeliminowano
- Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
- Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
- Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
- Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
- Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010
- Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
- Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
- Tymon Sułkowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.12.2008
- Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009
- Maksymilian WIĘSIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.09.2008
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
- Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
- Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
- Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
- TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
- Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
- Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy