Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów młodszych w szabli mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk ADAMSKI 57 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
2. Maciej BARAŃSKI 51 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2006
3. Wojciech BIEDACHA 7 UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
4. Amadeusz Bielewicz 61 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
5. Roch BRUZIK 76 DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
6. Maksymilian BUŚKIEWICZ 25 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
7. Kasper Chomczyk 35 UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
8. Antoni DĄBROWSKI 20 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
9. Szymon Dąbrowski 54 UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
10. Adam DĄBROWSKI 84 UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
11. Benedykt DENKIEWICZ 2 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
12. Aleksander DENKIEWICZ 6 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
13. Krzysztof DOWGIERD 4 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
14. Andrzej DZIAŁACH 28 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
15. Mikołaj FIEDOROWICZ 15 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
16. Maciej FIGURSKI 43 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007
17. Antoni FLASZAK 34 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
18. Daniel GOLUBEV 66 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
19. Mateusz Grabis 52 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
20. Bartosz HUDY 77 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
21. Szymon Jancewicz 32 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
22. Kacper JANOWIAK 87 UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
23. Igor KACPRZAK 26 KKSZ KONIN 05.11.2005
24. Adam KACZMARCZYK 9 KKSZ KONIN 17.05.2006
25. Adam KAŁECKI 70 KKSZ KONIN 28.10.2008
26. Kacper KARCZMARCZYK 78 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
27. Jakub KIECA 64 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
28. Bruno KOBLA 19 AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
29. Igor KOCZWARA 41 KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
30. Antoni KORDYASZ 82 UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
31. Mikołaj KORZENIOWSKI 74 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
32. Franciszek Kossut 44 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
33. Szymon Kotynia 40 KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
34. Borys Krawczyk 65 KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
35. Alan KRYCH 63 UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
36. Adam KRZEMIŃSKI 81 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
37. Kacper Kulikowski 22 UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
38. Jerzy KURZAWA 79 DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
39. Oskar KUSAK 1 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
40. Tymon Kwas 47 UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
41. Alexander LAZAR 73 AUSTRIA 19.09.2005
42. Léon LEDUC 12 AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
43. Wiktor Lewkowski 58 UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
44. Konstantyn Makowski 21 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
45. Aleksander Makowski 30 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
46. Kacper MALCER 13 KKSZ KONIN 13.01.2006
47. Bartosz MARKER 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
48. Franciszek MATEUSZUK 49 UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
49. Bronisław Mielko 48 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
50. Szymon Mioduszewski 59 KKSZ KONIN 06.04.2009
51. Kajetan MOCZYDŁOWSKI 8 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
52. Makary Mosak 38 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
53. Jędrzej Nadarzewski 46 UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
54. Mikołaj Nadarzewski 68 UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
55. Bartosz Nowinowski 60 KKSZ KONIN 06.01.2009
56. Bartłomiej OBNISKI 18 UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
57. Mateusz PAĆKO 53 DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005
58. Damian Palkowski 55 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
59. Błażej Palmowski 75 KKSZ KONIN 03.06.2009
60. Adam PAŁCZYŃSKI 37 O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
61. Michał PARDELA 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
62. Mateusz Pawluk 31 UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
63. Kacper PĘKALA 29 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
64. Mathias PLANCKH 62 AUSTRIA
65. Bartłomiej PŁOCHOCKI 86 UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
66. Aleksander Popławski 67 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
67. Mikołaj Przybylski 11 UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
68. Kajetan RACZYŃSKI 17 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
69. Tomasz RADKE 33 KKSZ KONIN 10.05.2006
70. Filip Radoch 10 KKSZ KONIN 23.05.2006
71. Igor RADOCH 80 KKSZ KONIN 05.10.2009
72. Tomasz RATAJ 72 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
73. Mikołaj SADOWSKI 36 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
74. Piotr Sikora - Rudnicki 83 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
75. Piotr SIWIK 42 KKSZ KONIN 19.09.2007
76. Łukasz SOBCZYK 50 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
77. Nikodem SOKOŁOWSKI 85 KKSZ KONIN 07.02.2007
78. Mateusz STEFAŃSKI 16 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
79. Konrad STRANC 45 KKSZ KONIN 24.02.2007
80. Emilian Strządała 14 KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
81. Szymon Sulewski 23 UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
82. Maciej WALCZAK 39 KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
83. Krzysztof WIĘCH 56 UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
84. Grzegorz WNUK 27 AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
85. Paweł ZASTAWNY 24 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
86. Piotr ZEMŁA 69 DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008
87. Karol ŻYREK 71 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
2. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
3. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
4. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
5. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
5. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005 zakwalifikowano
7. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
8. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
9. Szymon Jancewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006 zakwalifikowano
10. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
11. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
12. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
13. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
14. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
15. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005 zakwalifikowano
16. Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
17. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
17. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005 zakwalifikowano
19. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
20. Alexander LAZAR AUSTRIA 19.09.2005 zakwalifikowano
21. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006 zakwalifikowano
22. Maciej FIGURSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007 zakwalifikowano
23. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
24. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005 zakwalifikowano
25. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
26. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
27. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006 zakwalifikowano
28. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
29. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006 zakwalifikowano
30. Kasper Chomczyk UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007 zakwalifikowano
31. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 zakwalifikowano
32. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano
33. Mathias PLANCKH AUSTRIA zakwalifikowano
34. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
35. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
36. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
37. Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 zakwalifikowano
38. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
39. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 zakwalifikowano
40. Łukasz SOBCZYK O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 zakwalifikowano
41. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 zakwalifikowano
42. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
43. Mikołaj KORZENIOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 zakwalifikowano
44. Mateusz Pawluk UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006 zakwalifikowano
45. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
46. Tomasz RATAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 zakwalifikowano
47. Kacper KARCZMARCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 zakwalifikowano
48. Bartłomiej PŁOCHOCKI UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009 zakwalifikowano
49. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
50. Kajetan RACZYŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005 zakwalifikowano
51. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006 zakwalifikowano
52. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007 zakwalifikowano
53. Jakub KIECA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 zakwalifikowano
54. Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
55. Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 zakwalifikowano
55. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 zakwalifikowano
57. Maciej BARAŃSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2006 zakwalifikowano
58. Patryk ADAMSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 zakwalifikowano
59. Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007 zakwalifikowano
60. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 zakwalifikowano
61. Adam KRZEMIŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 zakwalifikowano
62. Alan KRYCH UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 zakwalifikowano
63. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 zakwalifikowano
64. Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007 zakwalifikowano
65. Daniel GOLUBEV GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 zakwalifikowano
66. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 zakwalifikowano
67. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005 zakwalifikowano
68. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 zakwalifikowano
69. Bartosz HUDY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008 zakwalifikowano
70. Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
71. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
71. Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007 wyeliminowano
73. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
73. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
75. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
76. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 wyeliminowano
77. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
78. Karol ŻYREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006 wyeliminowano
79. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
80. Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005 wyeliminowano
80. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
82. Piotr ZEMŁA DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008 wyeliminowano
83. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
84. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
85. Kacper JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
86. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
87. Adam KAŁECKI KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
2. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
3. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
5. Szymon Sulewski UKS 13 BIAŁYSTOK 05.07.2005
6. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
7. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
8. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
9. Kajetan MOCZYDŁOWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
10. Adam KACZMARCZYK KKSZ KONIN 17.05.2006
11. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
12. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
13. Andrzej DZIAŁACH PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
13. Bartłomiej OBNISKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.02.2005
15. Kacper Kulikowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.05.2006
16. Grzegorz WNUK AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
17. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
18. Szymon Jancewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 19.09.2006
19. Antoni FLASZAK O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
20. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
21. Mateusz STEFAŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16.01.2006
22. Maciej FIGURSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.03.2007
23. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
24. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
25. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
26. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
27. Maksymilian BUŚKIEWICZ GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
28. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
29. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
30. Mikołaj FIEDOROWICZ UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
31. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
32. Kajetan RACZYŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.09.2005
33. Igor KACPRZAK KKSZ KONIN 05.11.2005
34. Alexander LAZAR AUSTRIA 19.09.2005
35. Mikołaj Przybylski UKS SZABLA BRZOZA 31.12.2005
36. Tomasz RADKE KKSZ KONIN 10.05.2006
37. Kasper Chomczyk UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
38. Mathias PLANCKH AUSTRIA
39. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
40. Adam PAŁCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
41. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
42. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
43. Łukasz SOBCZYK O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
44. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
45. Mikołaj KORZENIOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
46. Mateusz Pawluk UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
47. Tomasz RATAJ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
48. Kacper KARCZMARCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
49. Bartłomiej PŁOCHOCKI UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
50. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
51. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
52. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
53. Jakub KIECA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
54. Mikołaj SADOWSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
55. Mateusz Grabis ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
55. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
57. Maciej BARAŃSKI IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 15.03.2006
58. Patryk ADAMSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
59. Adam KRZEMIŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
60. Alan KRYCH UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
61. Nikodem SOKOŁOWSKI KKSZ KONIN 07.02.2007
62. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
63. Bartosz HUDY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
64. Piotr SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
65. Konrad STRANC KKSZ KONIN 24.02.2007
66. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
67. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
68. Daniel GOLUBEV GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
69. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
70. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
71. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
71. Borys Krawczyk KOLEJARZ 24 KATOWICE 15.06.2007
73. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
73. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
75. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
76. Jerzy KURZAWA DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
77. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
78. Karol ŻYREK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.12.2006
79. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
80. Mateusz PAĆKO DRAGON ŁÓDŹ 15.09.2005
80. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
82. Piotr ZEMŁA DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008
83. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
84. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
85. Kacper JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
86. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
87. Adam KAŁECKI KKSZ KONIN 28.10.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy