Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj ADAMCZYK 31 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Wiktor Ataman 66 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
3. Michał Basierak 85 Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
4. Błażej Bednarski 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
5. Antoni Bednarski 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
6. Jakub Berkowicz 48 AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
7. Mateusz Biedroński 25 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
8. Tymon Blanc 88 IKS WARSZAWA 20.09.2006
9. Jan BRZEZOWSKI 36 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
10. Henryk Buszman 90 IKS WARSZAWA 21.03.2006
11. Franciszek Drobczyk 43 PIAST GLIWICE 26.09.2007
12. Szymon Drozdowski 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
13. Mateusz EMILIANOWICZ 55 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
14. Oskar FECHNER 53 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
15. Ireneusz FILEK 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
16. Jerzy GIEDROJĆ 16 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
17. Michał Gładyszczak 19 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
18. Franciszek Grabowski 34 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
19. Igor Grzelak 38 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
20. SEWERYN GUSTA 29 PIAST GLIWICE 14.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
8. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
10. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
11. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
13. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
15. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
20. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
25. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
31. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
39. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
43. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
48. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 zakwalifikowano
49. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 zakwalifikowano
50. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
56. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
58. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
64. Tymon Blanc IKS WARSZAWA 20.09.2006 zakwalifikowano
66. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
77. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 wyeliminowano
84. Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006 wyeliminowano
88. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
11. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
18. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
19. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
21. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
31. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
34. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
36. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
38. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
43. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
45. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
50. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
51. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
55. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
61. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
66. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
69. Tymon Blanc IKS WARSZAWA 20.09.2006
77. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
84. Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006
88. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy