Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
2. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
3. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
4. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
5. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
6. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
7. Franciszek ZIELIŃSKI KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
8. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
9. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
10. Paweł Matuszewski UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
11. Jan ZALEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
12. Albert KONIKOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
13. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
14. Igor GRZELAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
15. Jakub HAŁADUDA SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
16. Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
17. SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
18. Jonasz KLEK MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
19. Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007
20. Mikael SURMA SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
21. Maciej WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
22. Dominik DAMRAT LUKS "POL" Czersk 20.03.2007
23. Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 wyeliminowano
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 wyeliminowano
- Dominik DAMRAT LUKS "POL" Czersk 20.03.2007 wyeliminowano
- Maciej WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
- Mikael SURMA SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 wyeliminowano
- Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007 wyeliminowano
- Jonasz KLEK MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 wyeliminowano
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007 wyeliminowano
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006 wyeliminowano
- Jakub HAŁADUDA SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 wyeliminowano
- Igor GRZELAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 wyeliminowano
- Albert KONIKOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007 wyeliminowano
- Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 wyeliminowano
- Jan ZALEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
- Paweł Matuszewski UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005 wyeliminowano
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Franciszek ZIELIŃSKI KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
- Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 wyeliminowano
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 wyeliminowano
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 wyeliminowano
- Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
- Albert KONIKOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.04.2007
- Dominik DAMRAT LUKS "POL" Czersk 20.03.2007
- Maciej WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
- Mikael SURMA SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
- Szymon KOZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 10.04.2007
- Jonasz KLEK MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
- SZYMON CICIŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.05.2007
- Wiktor Ataman WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2006
- Jakub HAŁADUDA SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
- Igor GRZELAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
- Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
- Gabriel WAJS UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
- Jan ZALEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
- Paweł Matuszewski UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2005
- Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Franciszek ZIELIŃSKI KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
- Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
- Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
- Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
- Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy