Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.11.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | |
2. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | |
3. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | |
4. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 | |
5. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | |
6. | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 | |
7. | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 | |
8. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | |
9. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | |
10. | Matuszewski Paweł | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2005 | |
11. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | |
12. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | |
13. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | |
14. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | |
15. | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 | |
16. | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 | |
17. | CICIŃSKI SZYMON | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.05.2007 | |
18. | Klek Jonasz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.11.2007 | |
19. | KOZAK Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.04.2007 | |
20. | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 | |
21. | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 | |
22. | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 | |
23. | WAJS Gabriel | UKS PIAST LEGNICA | 22.09.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | wyeliminowano |
- | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | wyeliminowano |
- | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 | wyeliminowano |
- | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 | wyeliminowano |
- | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 | wyeliminowano |
- | KOZAK Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.04.2007 | wyeliminowano |
- | Klek Jonasz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.11.2007 | wyeliminowano |
- | CICIŃSKI SZYMON | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.05.2007 | wyeliminowano |
- | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 | wyeliminowano |
- | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 | wyeliminowano |
- | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | wyeliminowano |
- | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | wyeliminowano |
- | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | wyeliminowano |
- | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | wyeliminowano |
- | Matuszewski Paweł | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2005 | wyeliminowano |
- | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | wyeliminowano |
- | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | wyeliminowano |
- | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 | wyeliminowano |
- | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 | wyeliminowano |
- | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | wyeliminowano |
- | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 | wyeliminowano |
- | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | wyeliminowano |
- | WAJS Gabriel | UKS PIAST LEGNICA | 22.09.2007 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
- | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
- | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 |
- | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 |
- | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 |
- | KOZAK Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.04.2007 |
- | Klek Jonasz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.11.2007 |
- | CICIŃSKI SZYMON | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.05.2007 |
- | Ataman Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2006 |
- | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 |
- | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
- | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
- | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
- | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
- | Matuszewski Paweł | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2005 |
- | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
- | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
- | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 |
- | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 |
- | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
- | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
- | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
- | WAJS Gabriel | UKS PIAST LEGNICA | 22.09.2007 |