Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
2. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
3. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
4. Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
5. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
6. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
7. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
8. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
9. Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
10. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
11. Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
12. Marcel Woźniak MKS KUSY SZCZECIN 25.05.2009
13. Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
14. Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
15. Aleks Nawrocki-Nowak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
16. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
17. Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
18. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
19. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
20. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
21. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
22. Aleksander KORNILUK MKS KUSY SZCZECIN 18.03.2009
23. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
24. Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
25. Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
26. Piotr FILAR SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.05.2009
27. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
28. Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
29. Jakub GRZELAK LUKS "POL" Czersk 06.10.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Piotr FILAR SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.05.2009 wyeliminowano
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009 wyeliminowano
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano
- Aleksander KORNILUK MKS KUSY SZCZECIN 18.03.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009 wyeliminowano
- Aleks Nawrocki-Nowak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009 wyeliminowano
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 wyeliminowano
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 wyeliminowano
- Marcel Woźniak MKS KUSY SZCZECIN 25.05.2009 wyeliminowano
- Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008 wyeliminowano
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 wyeliminowano
- Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 wyeliminowano
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 wyeliminowano
- Jakub GRZELAK LUKS "POL" Czersk 06.10.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleks Nawrocki-Nowak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
- Fabian Umiastowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.03.2009
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Piotr FILAR SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.05.2009
- Stanisław Modrzejewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.07.2009
- Maciej Kotusiewicz MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
- Aleksander KORNILUK MKS KUSY SZCZECIN 18.03.2009
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Mateusz Klek MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2009
- Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
- Jakub GRZELAK LUKS "POL" Czersk 06.10.2008
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
- Leon KASZKUR MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
- Marcel Woźniak MKS KUSY SZCZECIN 25.05.2009
- Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Jan Skrzypczyński SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
- Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
- Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
- Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
- Krystian Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy