Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ignacy Kusiak MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010
2. Jakub TUREWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 13.09.2010
3. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
4. Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
5. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
6. Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
7. Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010
8. Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
9. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
10. Filip HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2011
11. Stefan BRYŁA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.01.2010
12. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
13. Kajetan Zając MKS KUSY SZCZECIN 22.03.2011
14. Stanisław Klek MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2011
15. Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
16. Kacper Mielczarek SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
17. Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
18. Franciszek Krawczuk TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010
19. Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
20. Mikołaj Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010
21. Marcel Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010
22. Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
23. Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
24. Piotr Witczak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.12.2010
25. Karol Żmuda MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2010
26. Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011
27. Wiktor Pałasik SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011
28. Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
29. Antoni NIECHAJCZUK LUKS "POL" Czersk 10.01.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ignacy Kusiak MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010 wyeliminowano
- Kacper Mielczarek SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010 wyeliminowano
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011 wyeliminowano
- Wiktor Pałasik SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011 wyeliminowano
- Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011 wyeliminowano
- Karol Żmuda MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2010 wyeliminowano
- Piotr Witczak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.12.2010 wyeliminowano
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010 wyeliminowano
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010 wyeliminowano
- Marcel Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010 wyeliminowano
- Mikołaj Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010 wyeliminowano
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 wyeliminowano
- Franciszek Krawczuk TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010 wyeliminowano
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011 wyeliminowano
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- Jakub TUREWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 13.09.2010 wyeliminowano
- Stanisław Klek MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2011 wyeliminowano
- Kajetan Zając MKS KUSY SZCZECIN 22.03.2011 wyeliminowano
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 wyeliminowano
- Stefan BRYŁA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.01.2010 wyeliminowano
- Filip HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2011 wyeliminowano
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010 wyeliminowano
- Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011 wyeliminowano
- Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010 wyeliminowano
- Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010 wyeliminowano
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010 wyeliminowano
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010 wyeliminowano
- Antoni NIECHAJCZUK LUKS "POL" Czersk 10.01.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Ignacy Kusiak MKS KUSY SZCZECIN 31.08.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Kacper Mielczarek SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
- Wiktor Pałasik SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011
- Dmetro ZIELINSKYI TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.08.2011
- Karol Żmuda MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2010
- Piotr Witczak UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.12.2010
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
- Marek Homecki KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
- Marcel Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010
- Mikołaj Syty SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2010
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
- Franciszek Krawczuk TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.07.2010
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
- Jakub TUREWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 13.09.2010
- Antoni NIECHAJCZUK LUKS "POL" Czersk 10.01.2010
- Stanisław Klek MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2011
- Kajetan Zając MKS KUSY SZCZECIN 22.03.2011
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
- Stefan BRYŁA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.01.2010
- Filip HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 05.01.2011
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
- Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
- Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010
- Wojciech Pieścikowski MKS KUSY SZCZECIN 24.05.2010
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy