Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.11.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | |
2. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | |
3. | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 | |
4. | Bobrowicz Tymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 | |
5. | Golec Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.10.2012 | |
6. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | |
7. | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 | |
8. | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 | |
9. | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | |
10. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | |
11. | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 | |
12. | Witosławski Aleksander | GTS Zielona Góra | 06.08.2012 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | wyeliminowano |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | wyeliminowano |
- | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 | wyeliminowano |
- | Bobrowicz Tymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 | wyeliminowano |
- | Golec Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.10.2012 | wyeliminowano |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | wyeliminowano |
- | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 | wyeliminowano |
- | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 | wyeliminowano |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | wyeliminowano |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | wyeliminowano |
- | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 | wyeliminowano |
- | Witosławski Aleksander | GTS Zielona Góra | 06.08.2012 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
- | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 |
- | Bobrowicz Tymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 |
- | Golec Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.10.2012 |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
- | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 |
- | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 |
- | Kuban Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.05.2013 |
- | Witosławski Aleksander | GTS Zielona Góra | 06.08.2012 |