Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Esslingen
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
3. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
4. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
5. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
6. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
7. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
8. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
9. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
10. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
11. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
12. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
13. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
14. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
15. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
16. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
17. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
18. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
19. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
20. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
- Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
- Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
- Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
- Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
- Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
7. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
10. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
13. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
21. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
24. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
28. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
29. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
33. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
34. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
36. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
46. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
48. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
54. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
58. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
64. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
71. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
77. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
79. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
97. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
121. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy