Turniej

Nazwa: V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
2. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
3. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
4. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
5. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
6. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
7. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006
8. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
9. Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
10. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
11. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
12. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
13. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
14. Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
15. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
16. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
17. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
18. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
19. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
20. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
21. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
22. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
23. Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
24. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
25. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
26. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
27. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
28. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
29. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
30. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
31. Adam KORBAS AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
32. JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
33. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
34. Kacper CZERWIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.2007
35. Tymon Marciniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008
36. Jakub GROCHOCKI UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 wyeliminowano
- Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 wyeliminowano
- Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 wyeliminowano
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 wyeliminowano
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 wyeliminowano
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 wyeliminowano
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 wyeliminowano
- Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008 wyeliminowano
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
- Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008 wyeliminowano
- Adam KORBAS AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 wyeliminowano
- JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 wyeliminowano
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 wyeliminowano
- Kacper CZERWIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.2007 wyeliminowano
- Tymon Marciniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008 wyeliminowano
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 wyeliminowano
- Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano
- Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 wyeliminowano
- Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 wyeliminowano
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 wyeliminowano
- Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006 wyeliminowano
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 wyeliminowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 wyeliminowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 wyeliminowano
- Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006 wyeliminowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 wyeliminowano
- Jakub GROCHOCKI UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
- Tymon Marciniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.07.2008
- Kacper CZERWIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.2007
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
- JULIAN WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
- Adam KORBAS AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
- Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
- Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
- Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
- Tadeusz Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
- Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
- Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
- Jakub GROCHOCKI UKS FENIKS JABŁONNA 01.01.2007
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
- Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
- Mikołaj ŻYMANT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
- Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
- Eryk WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
- Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
- Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
- Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy