Turniej

Nazwa: V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
2. Franciszek NIEDZIELSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.12.2010
3. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
4. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
5. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
6. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
7. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
8. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
9. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
10. Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
11. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
12. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
13. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
14. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
15. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
16. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
17. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
18. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
19. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
20. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
21. Jan Langowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009
22. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
23. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
24. Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
25. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
26. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
27. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
28. Wiktor Białowąs UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 01.12.2009
29. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
30. Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
31. Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
32. Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009
33. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI 09.04.2010
34. MATEUSZ GŁUSZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.11.2011
35. Wiktor Kalinowski WROCŁAWIANIE. 03.12.2011
36. Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
37. Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
38. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
39. Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009
40. Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009
41. Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009
42. Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
43. Marcel Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.09.2011
44. Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009
45. Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
46. Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
47. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
48. Mikołaj Soszyński IKS LESZNO 22.10.2009
49. Tomasz Lipiński UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2011
50. Adrian STEMPINSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 22.05.2010
51. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
52. Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010
53. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
54. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
55. Tymoteusz Sołdan MKS Świt 26.10.2009
56. Franciszek Chojnacki MKS Świt 09.06.2011
57. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
58. Karol Święch D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
59. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
60. Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
61. ROBERT SAMMLER AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010
62. Damian Dadej AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010
63. Tymoteusz SUCHORSKI AZS AWF POZNAŃ 02.05.2010
64. Jakub Becella UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011
65. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
66. Andrzej KOŁODZIEJCZYK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 11.09.2009
67. Szymon KLUNDER UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010
68. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
69. Filip Skrzypczak UKS WOŁODYJOWSKI 08.10.2010
70. BARTOSZ SZAFRAN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011
71. Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI 27.10.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009 wyeliminowano
- Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010 wyeliminowano
- Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 wyeliminowano
- Adrian STEMPINSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 22.05.2010 wyeliminowano
- Tomasz Lipiński UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2011 wyeliminowano
- Mikołaj Soszyński IKS LESZNO 22.10.2009 wyeliminowano
- Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 wyeliminowano
- Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009 wyeliminowano
- Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 wyeliminowano
- Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009 wyeliminowano
- Marcel Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.09.2011 wyeliminowano
- Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009 wyeliminowano
- Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009 wyeliminowano
- Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009 wyeliminowano
- Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009 wyeliminowano
- Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 wyeliminowano
- Tymoteusz Sołdan MKS Świt 26.10.2009 wyeliminowano
- Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010 wyeliminowano
- Jakub Becella UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011 wyeliminowano
- BARTOSZ SZAFRAN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011 wyeliminowano
- Filip Skrzypczak UKS WOŁODYJOWSKI 08.10.2010 wyeliminowano
- Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 wyeliminowano
- Szymon KLUNDER UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010 wyeliminowano
- Andrzej KOŁODZIEJCZYK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 11.09.2009 wyeliminowano
- Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 wyeliminowano
- Tymoteusz SUCHORSKI AZS AWF POZNAŃ 02.05.2010 wyeliminowano
- Franciszek Chojnacki MKS Świt 09.06.2011 wyeliminowano
- Damian Dadej AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010 wyeliminowano
- ROBERT SAMMLER AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010 wyeliminowano
- Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009 wyeliminowano
- Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010 wyeliminowano
- Karol Święch D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009 wyeliminowano
- Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 wyeliminowano
- Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009 wyeliminowano
- Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010 wyeliminowano
- Franciszek NIEDZIELSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.12.2010 wyeliminowano
- Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009 wyeliminowano
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 wyeliminowano
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 wyeliminowano
- Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 wyeliminowano
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 wyeliminowano
- Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009 wyeliminowano
- Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 wyeliminowano
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 wyeliminowano
- Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 wyeliminowano
- Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 wyeliminowano
- Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 wyeliminowano
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 wyeliminowano
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 wyeliminowano
- Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 wyeliminowano
- Wiktor Kalinowski WROCŁAWIANIE. 03.12.2011 wyeliminowano
- Wiktor Białowąs UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 01.12.2009 wyeliminowano
- MATEUSZ GŁUSZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.11.2011 wyeliminowano
- Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI 09.04.2010 wyeliminowano
- Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009 wyeliminowano
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009 wyeliminowano
- Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010 wyeliminowano
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 wyeliminowano
- Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 wyeliminowano
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 wyeliminowano
- Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010 wyeliminowano
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009 wyeliminowano
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 wyeliminowano
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 wyeliminowano
- Jan Langowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009 wyeliminowano
- Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI 27.10.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Marcin Kozłowski AZS AWF WARSZAWA 01.10.2009
- Tymoteusz SUCHORSKI AZS AWF POZNAŃ 02.05.2010
- BARTOSZ SZAFRAN TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2011
- Filip Skrzypczak UKS WOŁODYJOWSKI 08.10.2010
- Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
- Szymon KLUNDER UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 08.08.2010
- Andrzej KOŁODZIEJCZYK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 11.09.2009
- Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
- Franciszek Chojnacki MKS Świt 09.06.2011
- Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
- Damian Dadej AZS AWF POZNAŃ 17.07.2010
- ROBERT SAMMLER AZS AWF POZNAŃ 29.03.2010
- Dominik Schäftlein D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2009
- Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
- Karol Święch D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
- Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
- Jakub Becella UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.02.2011
- Tymoteusz Sołdan MKS Świt 26.10.2009
- Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
- Filip Wróblewski AZS AWF WARSZAWA 10.02.2009
- Piotr Ewertowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 26.08.2010
- Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
- Adrian STEMPINSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 22.05.2010
- Tomasz Lipiński UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2011
- Mikołaj Soszyński IKS LESZNO 22.10.2009
- Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
- Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
- Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
- Yegor Zhynkin D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.05.2009
- Marcel Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.09.2011
- Julian Pizło AZS AWF WARSZAWA 02.02.2009
- Maciej Madaliński IKS LESZNO 06.09.2009
- Nikodem Kostrowski IKS LESZNO 23.06.2009
- Juliusz Tabaka IKS LESZNO 03.07.2009
- Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
- Franciszek NIEDZIELSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.12.2010
- Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI 27.10.2010
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
- MATEUSZ GŁUSZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.11.2011
- Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI 09.04.2010
- Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
- Franciszek DUDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 02.02.2009
- Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
- Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
- Wiktor Kalinowski WROCŁAWIANIE. 03.12.2011
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
- Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
- Mateusz Lipiński UKS ATENA GDAŃSK 13.06.2009
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
- Jan Langowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009
- Wiktor Białowąs UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 01.12.2009
- Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
- Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
- Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
- Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
- Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
- Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
- Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
- Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy