Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szabli kobiet (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
2. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
3. Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
4. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
5. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
6. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
7. Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
8. Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
9. Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
10. Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
11. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
12. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
13. Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009
14. Daria Piekar PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.01.2009
15. Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
16. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
17. Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009
18. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008 wyeliminowano
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
- Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009 wyeliminowano
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009 wyeliminowano
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009 wyeliminowano
- Daria Piekar PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.01.2009 wyeliminowano
- Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009 wyeliminowano
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009 wyeliminowano
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008 wyeliminowano
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009 wyeliminowano
- Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008 wyeliminowano
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008 wyeliminowano
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008 wyeliminowano
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009 wyeliminowano
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009 wyeliminowano
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
- Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
- Daria Piekar PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 05.01.2009
- Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
- Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy