Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szabli mężczyzn (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
3. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
4. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
5. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
6. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
7. Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
8. Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
9. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
10. Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
11. Stefan Trąbiński IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
12. Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
13. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
14. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
15. Piotr ZEMŁA DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008
16. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
17. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
18. KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
19. Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
20. Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009
21. Bruno Mrówczyński KS KARABELA 18.11.2008
22. Rafał JAKUBIAK KS KARABELA 21.08.2008
23. Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
24. Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009
25. Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
26. Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
27. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
28. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
29. Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
30. Leon GAJDA IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008
31. Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
32. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
- Leon GAJDA IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008 wyeliminowano
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 wyeliminowano
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009 wyeliminowano
- Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009 wyeliminowano
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008 wyeliminowano
- Rafał JAKUBIAK KS KARABELA 21.08.2008 wyeliminowano
- Bruno Mrówczyński KS KARABELA 18.11.2008 wyeliminowano
- Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009 wyeliminowano
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Piotr ZEMŁA DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano
- Stefan Trąbiński IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008 wyeliminowano
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 wyeliminowano
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
- Leon GAJDA IKS FENCER KONSTANCIN 03.04.2008
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Jakub Kieca ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
- Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
- Rafał JAKUBIAK KS KARABELA 21.08.2008
- Bruno Mrówczyński KS KARABELA 18.11.2008
- Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Piotr ZEMŁA DRAGON ŁÓDŹ 05.03.2008
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
- Stefan Trąbiński IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy