Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szabli mężczyzn (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.11.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kaczorowski Henryk KS KARABELA 01.12.2011
2. Karczmarczyk Kacper ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
3. Iwaszko Karol UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011
4. Kiper Karol KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
5. Hrycaj Ignacy UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
6. Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
7. Wójcik Antoni UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011
8. Ruszkowski Marcin UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011
9. Wnęk Artur KLUB SZERMIERCZY AMP 24.12.2011
10. KĘDZIERSKI Grzegorz UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
11. Galicki Maciej IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 18.07.2011
12. Kuźma Jakub MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011
13. Dominiak Miłosz AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
14. Orlikowski Aleksander IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 23.08.2011
15. Siemiątkowski Michał IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
16. Król Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
17. OPAŁA Marcel KLUB SZERMIERCZY AMP 23.04.2010
18. Kośnik Leon IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011
19. Lewandowski Józef IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 08.11.2011
20. Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Kaczorowski Henryk KS KARABELA 01.12.2011 wyeliminowano
- Kuźma Jakub MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011 wyeliminowano
- Lewandowski Józef IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 08.11.2011 wyeliminowano
- Kośnik Leon IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011 wyeliminowano
- OPAŁA Marcel KLUB SZERMIERCZY AMP 23.04.2010 wyeliminowano
- Król Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
- Siemiątkowski Michał IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010 wyeliminowano
- Orlikowski Aleksander IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 23.08.2011 wyeliminowano
- Dominiak Miłosz AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010 wyeliminowano
- Galicki Maciej IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 18.07.2011 wyeliminowano
- Karczmarczyk Kacper ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 wyeliminowano
- KĘDZIERSKI Grzegorz UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010 wyeliminowano
- Wnęk Artur KLUB SZERMIERCZY AMP 24.12.2011 wyeliminowano
- Ruszkowski Marcin UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011 wyeliminowano
- Wójcik Antoni UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011 wyeliminowano
- Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
- Hrycaj Ignacy UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Kiper Karol KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010 wyeliminowano
- Iwaszko Karol UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011 wyeliminowano
- Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Kaczorowski Henryk KS KARABELA 01.12.2011
- Kuźma Jakub MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011
- Lewandowski Józef IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 08.11.2011
- Kośnik Leon IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011
- OPAŁA Marcel KLUB SZERMIERCZY AMP 23.04.2010
- Król Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
- Siemiątkowski Michał IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
- Orlikowski Aleksander IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 23.08.2011
- Dominiak Miłosz AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
- Galicki Maciej IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 18.07.2011
- Karczmarczyk Kacper ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
- KĘDZIERSKI Grzegorz UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
- Wnęk Artur KLUB SZERMIERCZY AMP 24.12.2011
- Ruszkowski Marcin UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011
- Wójcik Antoni UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011
- Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
- Hrycaj Ignacy UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
- Kiper Karol KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
- Iwaszko Karol UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011
- Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content