Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Warszawy we florecie mężczyzn (2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
2. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
3. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
4. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
5. Antonii Fedorów MKS Świt 23.03.2009
6. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
7. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
8. Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
9. Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009
10. Franciszek UWADIZU UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.12.2009
11. Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
12. Tymoteusz Soldan MKS Świt 26.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 wyeliminowano
- Antonii Fedorów MKS Świt 23.03.2009 wyeliminowano
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 wyeliminowano
- Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009 wyeliminowano
- Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009 wyeliminowano
- Franciszek UWADIZU UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.12.2009 wyeliminowano
- Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 wyeliminowano
- Tymoteusz Soldan MKS Świt 26.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
- Tymoteusz Soldan MKS Świt 26.10.2009
- Antoni WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
- Franciszek UWADIZU UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.12.2009
- Szymon Boczek MKS Świt 09.02.2009
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
- Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
- Antonii Fedorów MKS Świt 23.03.2009
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy