Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Budapeszt 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
2. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
3. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
4. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
5. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
6. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
7. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
8. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
9. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
10. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
11. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
12. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
13. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
14. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
15. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
16. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
17. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
18. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
19. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
20. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
- Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
- Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
- Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
- Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
- Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
- Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
- Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
- Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
- Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
- Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
- Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
27. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
39. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
44. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
51. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
56. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
57. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
69. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
72. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
75. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
78. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
93. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
102. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
107. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
129. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
142. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
147. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
157. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
161. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
172. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
173. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy