Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk ADAMCZYK 37 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Łukasz ADAMSKI 100 AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994
3. ILKHAMZHAN ANARKULOV 77 Kazachstan
4. Nazarii ANDREIUK 73 Ukraina
5. Mateusz ANTKIEWICZ 8 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
6. Marcel BAŚ 28 PIAST GLIWICE 22.11.1989
7. Maciej BIELEC 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
8. Paweł BOROŃ 71 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
9. Jan BRZEZOWSKI 67 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
10. Seweryn BRZOZOWSKI 2 STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
11. Karol BUDEK 24 KKS KRAKÓW 08.07.1996
12. Robert Buśko 40 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
13. Kasper Chyrek 52 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
14. Jakub CIEŚLIK 49 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
15. Przemysław CNOTALSKI 58 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
16. Grzegorz CZECHOWSKI 41 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
17. Maciej DUKIELSKI 103 UKS G-8 BIELANY 02.01.1995
18. Aleksander DYNAREK 88 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 12.05.1990
19. Stanisław Dziura 101 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
20. Michał FABISIAK-CHOJNACKI 92 AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
21. Ireneusz FILEK 76 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
22. Felix FRAŚ 38 AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
23. Szymon FRYC 53 AZS AWF KRAKÓW 06.07.1998
24. Willian Jose GASCON ARAQUE 96 KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995
25. Jerzy GIEDROJĆ 87 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
26. Jan GLINKA 57 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
27. Michał Gładyszczak 94 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
28. Paweł Golec 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
29. Maciej GOLEC 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
30. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO 84 KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
31. Artiom GRIPAS 35 STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
32. Baris GUR 83 KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
33. Łukasz GUTKOWSKI 86 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 21.03.1998
34. Kamil HUWER 29 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
35. Miłosz JASZCZAK 80 KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
36. Jan KANIEWSKI 64 KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
37. Piotr KAPAŁA 89 PIAST GLIWICE 06.01.1997
38. Maciej KAŹMIERSKI 33 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
39. Nuri KESHK 65 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
40. Kostantyn KHADZHYNOV 25 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
41. Hubert KLUGHARDT 36 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
42. Damian KŁUSEK 54 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.08.1996
43. Wojciech KOLAŃCZYK 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
44. Arkadiusz KONIECZNY 61 UKS START OPOLE 11.05.1999
45. Jarosław KORNAŚ 82 PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
46. Przemysław KORONA-TRZEBSKI 85 KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
47. Karol KOSTKA 55 KS AGH Kraków 22.05.1986
48. Jakub KOWALCZE 50 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
49. Arkadiusz KOZŁOWSKI 74 GTS Zielona Góra 02.10.2003
50. Mykhailo KRASNIUK 75 Ukraina
51. Filip KROCHMALSKI 99 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
52. Mariusz KRZEMIŃSKI 69 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
53. Tymon LEWICKI 42 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
54. Francisco Alberto LIMARDO GASCON 3 KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987
55. Jesus LIMARDO GASCON 7 KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996
56. Wojciech LUBIENIECKI 4 KS AGH Kraków 08.12.1999
57. Grabiel Eduardo LUGO LUGO 9 KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996
58. Daniel ŁAWRYNOWICZ 104 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
59. Sebastian MAJGIER 14 PIAST GLIWICE 13.03.1995
60. Daniel MARCOL 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
61. Wojciech MARCZAK 62 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
62. Piotr MIGAS 39 PIAST GLIWICE 13.04.2002
63. Konrad MIKLASZEWSKI 106 AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
64. Krzysztof MIREK 51 AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
65. Alejandro MONCADA OTERO 56 KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001
66. Kacper Morek 60 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
67. Karol NOGANOWICZ 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
68. Mateusz NYCZ 5 PIAST GLIWICE 11.02.1989
69. Szymon OGONOWSKI 44 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
70. Michał OPAŁKA 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
71. Jan PAKUŁA 72 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
72. Łukasz Parafiniuk 68 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
73. Igor PILUTKIEWICZ 102 KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
74. Stanisław PRUCHNIK 97 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
75. Mikołaj Puchała 81 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
76. Diego PULIDO MORENO 70 KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000
77. Michał RACHWALIK 47 UKS START OPOLE 29.09.2000
78. Mikołaj RADOSZ 17 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
79. Filip RALKO 46 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
80. Tomasz ROGUSKI 32 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
81. Wojciech Rzyczniak 43 PIAST GLIWICE 26.05.2004
82. Maciej SAMSONOWICZ 59 PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
83. Jan SKALSKI 105 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
84. Jan SOCHA 21 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
85. Antoni SOCHA 22 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
86. Adam Sojka 90 RMKS RYBNIK 20.12.2005
87. Dominik Sojka 98 RMKS RYBNIK 02.12.2002
88. Aleksander STASZULONEK 1 PIAST GLIWICE 15.09.1993
89. Bartosz STASZULONEK 16 PIAST GLIWICE 01.07.1997
90. Tomasz SZCZEPANOWSKI 23 STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
91. Bartłomiej SZURLEJ 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
92. Maciej SZURLEJ 48 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
93. Jarosław ŚWIDERSKI 78 KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993
94. Szymon TARACHANOWICZ 63 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
95. Pavlo TROFYMENKO 93 Ukraina
96. Ruslan TYMOSHENKO 79 Ukraina
97. Piotr Urban 12 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
98. Paweł Urban 30 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
99. Wiktor Wałach 27 RMKS RYBNIK 13.09.2003
100. Jan WENGLARCZYK 26 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
101. Oskar WERY 91 PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
102. Mikołaj WESOŁOWSKI 31 PIAST GLIWICE 23.09.2004
103. Radosław ZAWROTNIAK 10 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
104. Bartłomiej ZBIERADA 45 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
105. Mikołaj ZIENTALSKI 95 KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
106. Marcin Żelazny 66 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
2. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Francisco Alberto LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987 zakwalifikowano
4. Mateusz ANTKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
5. Radosław ZAWROTNIAK AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
6. Mateusz NYCZ PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
7. Jan SOCHA PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
8. Antoni SOCHA PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
9. Nazarii ANDREIUK Ukraina zakwalifikowano
10. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
11. Jesus LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996 zakwalifikowano
12. Marcel BAŚ PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
13. Grabiel Eduardo LUGO LUGO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996 zakwalifikowano
14. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
15. Jan WENGLARCZYK AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
16. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
16. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001 zakwalifikowano
18. Bartosz STASZULONEK PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
19. Łukasz GUTKOWSKI ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 21.03.1998 zakwalifikowano
20. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
20. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
22. Bartłomiej ZBIERADA PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
23. Kamil HUWER AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
24. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
25. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
26. Pavlo TROFYMENKO Ukraina zakwalifikowano
27. Patryk ADAMCZYK AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
28. Karol BUDEK KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
29. Szymon TARACHANOWICZ MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
30. Maciej KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
31. Piotr MIGAS PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
32. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
33. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
34. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
34. Willian Jose GASCON ARAQUE KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995 zakwalifikowano
36. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
37. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
38. Jakub CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
39. Przemysław KORONA-TRZEBSKI KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976 zakwalifikowano
40. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
41. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
42. Daniel ŁAWRYNOWICZ ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997 zakwalifikowano
43. Sebastian MAJGIER PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
44. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
44. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
44. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
47. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
48. Ruslan TYMOSHENKO Ukraina zakwalifikowano
49. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
50. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
51. Alejandro MONCADA OTERO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001 zakwalifikowano
52. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
53. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
54. Tomasz SZCZEPANOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992 zakwalifikowano
54. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
56. ILKHAMZHAN ANARKULOV Kazachstan zakwalifikowano
57. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985 zakwalifikowano
58. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
59. Kostantyn KHADZHYNOV AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
60. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
61. Przemysław CNOTALSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
62. Tymon LEWICKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
63. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
64. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
65. Michał RACHWALIK UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
66. Maciej DUKIELSKI UKS G-8 BIELANY 02.01.1995 zakwalifikowano
67. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996 zakwalifikowano
68. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
69. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984 zakwalifikowano
70. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
71. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962 zakwalifikowano
72. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
73. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
74. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
75. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
76. Mikołaj ZIENTALSKI KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984 zakwalifikowano
77. Maciej GOLEC WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
78. Łukasz ADAMSKI AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994 zakwalifikowano
79. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
79. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
81. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
82. Diego PULIDO MORENO KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000 zakwalifikowano
83. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 wyeliminowano
84. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985 wyeliminowano
85. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998 wyeliminowano
86. Jarosław ŚWIDERSKI KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993 wyeliminowano
86. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002 wyeliminowano
88. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995 wyeliminowano
89. Filip RALKO AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 wyeliminowano
90. Szymon FRYC AZS AWF KRAKÓW 06.07.1998 wyeliminowano
91. Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005 wyeliminowano
92. Oskar WERY PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004 wyeliminowano
93. Maciej SAMSONOWICZ PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978 wyeliminowano
93. Mykhailo KRASNIUK Ukraina wyeliminowano
95. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 wyeliminowano
96. Aleksander DYNAREK KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 12.05.1990 wyeliminowano
97. Jan KANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998 wyeliminowano
98. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 wyeliminowano
99. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 wyeliminowano
100. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005 wyeliminowano
101. Damian KŁUSEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.08.1996 wyeliminowano
102. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 wyeliminowano
103. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 wyeliminowano
104. Arkadiusz KONIECZNY UKS START OPOLE 11.05.1999 wyeliminowano
105. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 wyeliminowano
106. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Francisco Alberto LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 27.03.1987
3. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
3. Mateusz ANTKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
5. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
6. Radosław ZAWROTNIAK AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
7. Mateusz NYCZ PIAST GLIWICE 11.02.1989
8. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
9. Jesus LIMARDO GASCON KS SZPADA ŁÓDŹ 29.02.1996
10. Bartosz STASZULONEK PIAST GLIWICE 01.07.1997
11. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
11. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
13. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
14. Pavlo TROFYMENKO Ukraina
15. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
16. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
17. Jan SOCHA PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
18. Antoni SOCHA PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
19. Nazarii ANDREIUK Ukraina
20. Marcel BAŚ PIAST GLIWICE 22.11.1989
21. Grabiel Eduardo LUGO LUGO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.09.1996
22. Kamil HUWER AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
23. Patryk ADAMCZYK AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
24. Karol BUDEK KKS KRAKÓW 08.07.1996
25. Willian Jose GASCON ARAQUE KS SZPADA ŁÓDŹ 15.03.1995
25. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
27. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
28. Sebastian MAJGIER PIAST GLIWICE 13.03.1995
29. Ruslan TYMOSHENKO Ukraina
30. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
31. Alejandro MONCADA OTERO KS SZPADA ŁÓDŹ 19.01.2001
32. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
33. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
34. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
35. Jan WENGLARCZYK AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
36. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
37. Łukasz GUTKOWSKI ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 21.03.1998
38. Bartłomiej ZBIERADA PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
39. Szymon TARACHANOWICZ MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
40. Maciej KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
41. Piotr MIGAS PIAST GLIWICE 13.04.2002
42. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
43. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
44. Jakub CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
45. Przemysław KORONA-TRZEBSKI KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
46. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
47. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
48. Daniel ŁAWRYNOWICZ ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 30.09.1997
49. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
49. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
51. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
52. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
53. Tomasz SZCZEPANOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
54. Kostantyn KHADZHYNOV AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
55. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
56. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
57. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
58. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
59. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
60. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
61. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
62. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
63. Mikołaj ZIENTALSKI KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
64. Maciej GOLEC WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
65. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
66. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
67. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
68. ILKHAMZHAN ANARKULOV Kazachstan
69. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
70. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
71. Przemysław CNOTALSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
72. Tymon LEWICKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
73. Michał RACHWALIK UKS START OPOLE 29.09.2000
74. Maciej DUKIELSKI UKS G-8 BIELANY 02.01.1995
75. Artiom GRIPAS STSZERM LEGIA WARSZAWA 22.11.1984
76. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
77. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
78. Łukasz ADAMSKI AZS AWF POZNAŃ 15.10.1994
79. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
79. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
81. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
82. Diego PULIDO MORENO KS SZPADA ŁÓDŹ 24.11.2000
83. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
84. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
85. Konrad MIKLASZEWSKI AZS AWF KRAKÓW 01.01.1998
86. Jarosław ŚWIDERSKI KSz WARSZAWIANKA 16.03.1993
86. Ricardo Alfonso GONZALEZ GRANADILLO KS SZPADA ŁÓDŹ 16.10.2002
88. Baris GUR KSz WARSZAWIANKA 20.10.1995
89. Filip RALKO AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
90. Szymon FRYC AZS AWF KRAKÓW 06.07.1998
91. Miłosz JASZCZAK KS SZPADA ŁÓDŹ 17.08.2005
92. Oskar WERY PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
93. Maciej SAMSONOWICZ PKSZERM WARSZAWA 18.05.1978
93. Mykhailo KRASNIUK Ukraina
95. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
96. Aleksander DYNAREK KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 12.05.1990
97. Jan KANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 03.10.1998
98. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
99. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
100. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
101. Damian KŁUSEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.08.1996
102. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
103. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
104. Arkadiusz KONIECZNY UKS START OPOLE 11.05.1999
105. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
106. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy