Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą (2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
2. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
3. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
4. Mikołaj WOJCIECHOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
5. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
6. Maciej OSUCH AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
7. Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009
8. Maciej MIKICIŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
9. Bartosz RYSZKA UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
10. Maciej OLEŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
11. Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
12. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
13. Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008
14. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
15. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
16. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
17. Antoni KŁAPUT AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
18. Michał PIELACH KS Milenium 04.08.2009
19. Mateusz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 06.08.2009
20. Maksymilian SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 31.05.2008
21. Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
22. Bartosz SACHAJDAK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
23. Franciszek GOLACH KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
24. Jakub NIEDŻWIEDZKI T.S. GÓRNIK RADLIN 09.04.2008
25. Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
26. Kacper BISAGA KS Milenium 18.06.2009
27. Łukasz NAWRAT UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.09.2009
28. Dawid GASZKA RMKS RYBNIK 14.11.2008
29. Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
30. Jakub PIEKORZ RMKS RYBNIK 05.08.2008
31. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
32. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
33. Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
34. Nikodem SIENKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
35. Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
36. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
37. Kostiantyn Kostiukov KS SZPADA WADOWICE 25.03.2008
38. Piotr Kudyba T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2009
39. Kamil WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
40. Paweł KORKUS MUSZKIETER GLIWICE 07.03.2009
41. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
42. Piotr Czerwik AKS MIKOŁÓW 18.04.2009
43. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
44. Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008
45. Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
46. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
47. Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Łukasz NAWRAT UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.09.2009 wyeliminowano
- Dawid GASZKA RMKS RYBNIK 14.11.2008 wyeliminowano
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009 wyeliminowano
- Jakub PIEKORZ RMKS RYBNIK 05.08.2008 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Nikodem SIENKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008 wyeliminowano
- Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov KS SZPADA WADOWICE 25.03.2008 wyeliminowano
- Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008 wyeliminowano
- Piotr Kudyba T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2009 wyeliminowano
- Kamil WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 wyeliminowano
- Paweł KORKUS MUSZKIETER GLIWICE 07.03.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Piotr Czerwik AKS MIKOŁÓW 18.04.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008 wyeliminowano
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
- Kacper BISAGA KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Jakub NIEDŻWIEDZKI T.S. GÓRNIK RADLIN 09.04.2008 wyeliminowano
- Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 wyeliminowano
- Mikołaj WOJCIECHOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 wyeliminowano
- Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 wyeliminowano
- Maciej OSUCH AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Maciej MIKICIŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz RYSZKA UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 wyeliminowano
- Maciej OLEŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 wyeliminowano
- Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Franciszek GOLACH KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Antoni KŁAPUT AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009 wyeliminowano
- Michał PIELACH KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Mateusz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Maksymilian SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 wyeliminowano
- Bartosz SACHAJDAK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 wyeliminowano
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Władysław Szuliar KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
- Igor Kozak KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Franciszek NOWAK AZS AWF KRAKÓW 10.12.2008
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Piotr Czerwik AKS MIKOŁÓW 18.04.2009
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Paweł KORKUS MUSZKIETER GLIWICE 07.03.2009
- Kamil WITKOWSKI UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
- Piotr Kudyba T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2009
- Kostiantyn Kostiukov KS SZPADA WADOWICE 25.03.2008
- Jakub NIEDŻWIEDZKI T.S. GÓRNIK RADLIN 09.04.2008
- Kacper Figiel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.10.2008
- Nikodem SIENKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
- Kornel Łuszczek KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Jakub PIEKORZ RMKS RYBNIK 05.08.2008
- Dominik Pukowiec T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
- Dawid GASZKA RMKS RYBNIK 14.11.2008
- Łukasz NAWRAT UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.09.2009
- Kacper BISAGA KS Milenium 18.06.2009
- Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Antoni SUWAŁA KS Milenium 03.01.2008
- Franciszek GOLACH KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Bartosz SACHAJDAK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
- Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
- Maksymilian SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 31.05.2008
- Mateusz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Michał PIELACH KS Milenium 04.08.2009
- Antoni KŁAPUT AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
- Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
- Maciej OLEŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
- Bartosz RYSZKA UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
- Maciej MIKICIŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Maciej OSUCH AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
- Mikołaj WOJCIECHOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
- Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy