Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików (2007-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
2. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
3. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
4. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
5. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
6. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
7. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
8. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
9. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
10. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
11. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
12. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
13. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
14. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
15. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
16. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
17. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
18. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
19. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
20. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
21. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
22. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
23. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
24. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
25. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
26. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
27. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
28. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
29. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
30. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
31. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
32. Szymon Szewczyk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
33. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
34. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
35. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
36. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
37. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
38. Kacper Sowiński WROCŁAWIANIE. 05.11.2008
39. Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
40. Bartłomiej Maciantowicz WROCŁAWIANIE. 08.01.2008
41. Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
42. Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 wyeliminowano
- Szymon Szewczyk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 wyeliminowano
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 wyeliminowano
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 wyeliminowano
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 wyeliminowano
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 wyeliminowano
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 wyeliminowano
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 wyeliminowano
- Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 wyeliminowano
- JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 wyeliminowano
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 wyeliminowano
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 wyeliminowano
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 wyeliminowano
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 wyeliminowano
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 wyeliminowano
- Kacper Sowiński WROCŁAWIANIE. 05.11.2008 wyeliminowano
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007 wyeliminowano
- Bartłomiej Maciantowicz WROCŁAWIANIE. 08.01.2008 wyeliminowano
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009 wyeliminowano
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 wyeliminowano
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 wyeliminowano
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 wyeliminowano
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 wyeliminowano
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 wyeliminowano
- Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 wyeliminowano
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 wyeliminowano
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
- Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 wyeliminowano
- Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 wyeliminowano
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 wyeliminowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 wyeliminowano
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
- Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 wyeliminowano
- Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Szymon Szewczyk WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
- Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
- Stanisław SOCHA MKS KUSY SZCZECIN 26.12.2009
- Bartłomiej Maciantowicz WROCŁAWIANIE. 08.01.2008
- Jakub PARZYSZEK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.10.2007
- Kacper Sowiński WROCŁAWIANIE. 05.11.2008
- Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
- Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
- Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
- Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
- Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
- JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
- Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
- Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
- Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
- Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
- Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
- Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
- Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
- Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
- Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
- Karol CIEMPA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
- Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
- Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
- Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
- Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
- Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
- Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
- Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
- Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
- Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
- Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
- Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
- Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
- Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
- Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy