Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli mężczyzn - Sofia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
2. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
4. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
5. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
6. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
7. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
8. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
9. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
10. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
11. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
12. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
13. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
14. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
15. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
- Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
16. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
28. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
33. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
48. Michał PARDELA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
110. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
112. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
125. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
126. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
138. Bartosz MARKER TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
154. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
158. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
161. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
162. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
163. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
197. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy