Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli mężczyzn - Sofia 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.11.2021

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.03.2005
2. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
4. Pardela Michał UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005
5. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
6. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
7. Biedacha Wojciech UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
8. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
9. Marker Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
10. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
11. Brosch Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
12. LEDUC Léon AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
13. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
14. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
15. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.03.2005 zakwalifikowano
- DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Pardela Michał UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005 zakwalifikowano
- MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Biedacha Wojciech UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 zakwalifikowano
- Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- Marker Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
- Brosch Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- LEDUC Léon AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
- Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
16. KUSAK Oskar UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.03.2005
28. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
33. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
48. Pardela Michał UKS SZABLA ZĄBKI 09.07.2005
110. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
112. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
125. Biedacha Wojciech UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
126. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
138. Marker Bartosz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
154. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
158. Brosch Maksymilian ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
161. LEDUC Léon AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
162. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
163. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
197. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content