Turniej

Nazwa: VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
2. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
3. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
4. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
5. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
6. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
7. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
8. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
9. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
10. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
11. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
12. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
13. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
14. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
15. Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
16. Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
17. Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
18. Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 wyeliminowano
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 wyeliminowano
- Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006 wyeliminowano
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 wyeliminowano
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 wyeliminowano
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 wyeliminowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 wyeliminowano
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 wyeliminowano
- Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 wyeliminowano
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 wyeliminowano
- Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 wyeliminowano
- Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006 wyeliminowano
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 wyeliminowano
- Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
- Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
- Michalina Kurczewska KKSZ KONIN 21.11.2006
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
- Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
- Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
- Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy