Turniej

Nazwa: VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
2. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
3. Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
4. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
5. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
6. Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010
7. Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
8. Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
9. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
10. Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009
11. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
12. Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010
13. Michalina Kwasowiec UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008
14. Antonina Lesisz DRAGON ŁÓDŹ 25.01.2008
15. Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 wyeliminowano
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008 wyeliminowano
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009 wyeliminowano
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008 wyeliminowano
- Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010 wyeliminowano
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010 wyeliminowano
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009 wyeliminowano
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
- Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009 wyeliminowano
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
- Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010 wyeliminowano
- Michalina Kwasowiec UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008 wyeliminowano
- Antonina Lesisz DRAGON ŁÓDŹ 25.01.2008 wyeliminowano
- Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
- Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010
- Antonina Lesisz DRAGON ŁÓDŹ 25.01.2008
- Michalina Kwasowiec UKS SZABLA BRZOZA 06.02.2008
- Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
- Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
- Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy