Turniej

Nazwa: VIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w szabli dziewcząt i chłopców (roczniki 2011 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol Iwaszko UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011
2. Antoni Kokorniak UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 31.03.2011
3. Antoni Wójcik UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011
4. Marcin Ruszkowski UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011
5. Rafał JAKOŃCZUK IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 04.07.2012
6. WOJCIECH MICHALSKI KKSZ KONIN 11.05.2011
7. Szymon Koszela KKSZ KONIN 22.08.2011
8. Karol Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 25.06.2011
9. Oliwier Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 02.07.2013
10. SEBASTIAN JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 06.05.2013
11. Nikodem Mucha GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 16.01.2011
12. Leon Kośnik IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Karol Iwaszko UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011 wyeliminowano
- Antoni Kokorniak UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 31.03.2011 wyeliminowano
- Antoni Wójcik UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011 wyeliminowano
- Marcin Ruszkowski UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011 wyeliminowano
- Rafał JAKOŃCZUK IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 04.07.2012 wyeliminowano
- WOJCIECH MICHALSKI KKSZ KONIN 11.05.2011 wyeliminowano
- Szymon Koszela KKSZ KONIN 22.08.2011 wyeliminowano
- Karol Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 25.06.2011 wyeliminowano
- Oliwier Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 02.07.2013 wyeliminowano
- SEBASTIAN JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 06.05.2013 wyeliminowano
- Nikodem Mucha GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 16.01.2011 wyeliminowano
- Leon Kośnik IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Karol Iwaszko UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 06.05.2011
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Antoni Kokorniak UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 31.03.2011
- Leon Kośnik IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.11.2011
- Nikodem Mucha GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 16.01.2011
- SEBASTIAN JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 06.05.2013
- Oliwier Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 02.07.2013
- Karol Lewandowski UKS SZABLA BRZOZA 25.06.2011
- Szymon Koszela KKSZ KONIN 22.08.2011
- WOJCIECH MICHALSKI KKSZ KONIN 11.05.2011
- Rafał JAKOŃCZUK IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 04.07.2012
- Marcin Ruszkowski UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 19.05.2011
- Antoni Wójcik UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 27.09.2011
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy