Turniej

Nazwa: Rybnik Cup (roczniki 2010 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
2. Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
3. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
4. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
5. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
6. Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
7. Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
8. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
9. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
10. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
11. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
12. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
13. Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
14. Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
15. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
16. Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
17. Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
18. Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
19. Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
20. Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
21. Bruno Urbisz T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010
22. Bartosz Jakubiec T.S. GÓRNIK RADLIN 30.11.2010
23. Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
24. Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
25. Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
26. Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
27. Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
28. Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010
29. Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
30. Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
31. Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010
32. Łukasz Tokarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011
33. Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012
34. Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
35. FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
36. Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
37. Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
38. Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010
39. Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010 wyeliminowano
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 wyeliminowano
- Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011 wyeliminowano
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010 wyeliminowano
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011 wyeliminowano
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010 wyeliminowano
- Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010 wyeliminowano
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010 wyeliminowano
- Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010 wyeliminowano
- Bruno Urbisz T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010 wyeliminowano
- Łukasz Tokarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011 wyeliminowano
- Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012 wyeliminowano
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011 wyeliminowano
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010 wyeliminowano
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010 wyeliminowano
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010 wyeliminowano
- Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010 wyeliminowano
- Bartosz Jakubiec T.S. GÓRNIK RADLIN 30.11.2010 wyeliminowano
- Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010 wyeliminowano
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010 wyeliminowano
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 wyeliminowano
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010 wyeliminowano
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 wyeliminowano
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012 wyeliminowano
- Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011 wyeliminowano
- Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010 wyeliminowano
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010 wyeliminowano
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010 wyeliminowano
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010 wyeliminowano
- Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010 wyeliminowano
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011 wyeliminowano
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011 wyeliminowano
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 wyeliminowano
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Sava Buhai KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
- Bruno Urbisz T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010
- Kamil Buhl UKS START OPOLE 23.09.2010
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
- Franciszek Pliszczak UKS START OPOLE 19.03.2012
- Łukasz Tokarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011
- Igor LEWANDOWSKI UKS START OPOLE 28.12.2010
- Łukasz Śmieja T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
- Piotr Rybiański UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 28.05.2010
- Maciej ZIMOŃ RMKS RYBNIK 20.04.2010
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
- Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
- Bartosz Jakubiec T.S. GÓRNIK RADLIN 30.11.2010
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
- Michał Mrowiec WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
- Dawid Burdzik T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
- Adam Dodson WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.09.2011
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Dominik Kalota WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
- Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
- Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
- Ignacy Krochmalski PKSZERM WARSZAWA 01.08.2011
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
- Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
- Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy