Turniej

Nazwa: Puchar Świata juniorów w szabli kobiet - Sosnowiec 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
2. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
3. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
4. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
5. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
6. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
7. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
8. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
9. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
10. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
11. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
12. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
13. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
14. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
15. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
16. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
17. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
18. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
19. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
20. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
- Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
- Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
- Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
- Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
- Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
- Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
- Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
- Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
- Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
- Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 zakwalifikowano
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
- Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
19. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
28. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
73. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
80. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
88. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
89. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
91. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
92. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
99. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
100. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
108. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
109. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
114. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
115. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
121. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
123. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
126. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
129. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
137. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
142. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy