Turniej

Nazwa: Puchar Świata juniorów w szabli mężczyzn - Sosnowiec 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
2. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
3. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
4. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
5. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
6. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
7. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
8. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
9. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
10. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
11. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
12. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
13. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
14. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
15. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
16. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
- Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
- Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
- Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
- Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
- Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
- Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
- Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
- Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
- Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 zakwalifikowano
- Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
41. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
62. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
65. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
69. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
76. Krzysztof DOWGIERD UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
81. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
114. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
116. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
125. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
135. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
137. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
138. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
146. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
148. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
150. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
153. Wojciech Kaczmarczyk KKSZ KONIN 19.11.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy