Turniej

Nazwa: Puchar Świata juniorów we florecie mężczyzn - Leszno 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
2. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
3. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
4. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
5. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
6. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
7. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
8. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
9. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
10. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
11. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
12. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
13. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
14. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
15. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
16. Ada FAŁDZIŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002
17. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
18. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
19. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
20. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
21. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
22. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
23. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
24. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
25. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
- Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
- Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
- Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
- Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
- Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
- Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
- Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
- Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
- Ada FAŁDZIŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002 zakwalifikowano
- Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
- Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
- Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
- Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
- Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
- Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
- Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
- Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
- Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
- Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
- Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
- Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
- Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
- Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
25. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
30. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
54. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
64. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
66. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
69. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
72. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
76. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
85. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
92. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
95. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
104. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
108. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
108. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
114. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
122. Ada FAŁDZIŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002
123. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
136. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
138. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
140. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
151. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
159. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
162. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
171. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
173. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy