Turniej

Nazwa: I Memoriał Leszka Tylkowskiego w szabli chłopców (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
2. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
3. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
4. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
5. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
8. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
9. Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
10. Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
11. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
12. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
13. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
14. Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
15. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
16. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
17. Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
18. Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
19. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
20. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
21. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
22. Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
23. Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
24. Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
25. PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
26. Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
27. Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
28. Hubert KOWALSKI UKS SZABLA ZĄBKI 06.01.2007
29. Michał Jakończuk UKS RIPOSTA OLSZTYN 30.07.2007
30. Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
31. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 wyeliminowano
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007 wyeliminowano
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005 wyeliminowano
- Michał Jakończuk UKS RIPOSTA OLSZTYN 30.07.2007 wyeliminowano
- Hubert KOWALSKI UKS SZABLA ZĄBKI 06.01.2007 wyeliminowano
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006 wyeliminowano
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005 wyeliminowano
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007 wyeliminowano
- Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005 wyeliminowano
- Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007 wyeliminowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 wyeliminowano
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 wyeliminowano
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 wyeliminowano
- Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 wyeliminowano
- Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 wyeliminowano
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 wyeliminowano
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 wyeliminowano
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007 wyeliminowano
- Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 wyeliminowano
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 wyeliminowano
- Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 wyeliminowano
- Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006 wyeliminowano
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 wyeliminowano
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 wyeliminowano
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 wyeliminowano
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 wyeliminowano
- Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 wyeliminowano
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Nikodem Sokołowski KKSZ KONIN 07.02.2007
- Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
- Antoni KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 05.11.2005
- Michał Jakończuk UKS RIPOSTA OLSZTYN 30.07.2007
- Hubert KOWALSKI UKS SZABLA ZĄBKI 06.01.2007
- Tymon Kwas UKS RIPOSTA OLSZTYN 13.02.2006
- Wojciech BIEDACHA UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 04.10.2005
- PIOTR SIWIK KKSZ KONIN 19.09.2007
- Adam Pałczyński O.Ś. AZS POZNAŃ 15.11.2005
- Antoni Flaszak O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
- Maciej WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.09.2007
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
- Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
- Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
- Łukasz Sobczyk O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
- Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
- Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
- Konrad Stranc KKSZ KONIN 24.02.2007
- Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
- Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
- Tomasz Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
- Paweł Radke KKSZ KONIN 10.05.2006
- Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
- Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
- Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
- Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
- Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy