Turniej

Nazwa: I Memoriał Leszka Tylkowskiego w szabli chłopców (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
3. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
4. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
5. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
6. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
7. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
8. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
9. Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
10. Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
11. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
12. Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
13. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
14. Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
15. Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
16. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
17. Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
18. Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
19. Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
20. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
21. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
22. Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
23. Roch PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2009
24. Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010
25. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
26. Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
27. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010 wyeliminowano
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009 wyeliminowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010 wyeliminowano
- Roch PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2009 wyeliminowano
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008 wyeliminowano
- Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010 wyeliminowano
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 wyeliminowano
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
- Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009 wyeliminowano
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 wyeliminowano
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
- Wojciech Łokaj O.Ś. AZS POZNAŃ 13.11.2009
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Leon PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 04.08.2010
- Roch PASZKIEWICZ O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2009
- Radosław Ciupa UKS 13 BIAŁYSTOK 12.12.2008
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
- Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Mikołaj Korzeniowski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy